28 Kasım 2010 Pazar

Minnie ve Mickey Mouse Çılgınlığı :))

Kurabiyem Digiturk'te 65 nolu kanalda Playhouse Disney'i keşfettiğinden beri Calliou'yu unuttu (arada bir eserse aklına geliyor,istiyor :)  ) ve şimdiki favorimiz Mickey Fareee ..Hey Bilgiliiiiiii ...seyredenler bilirler bu Bilgili'yi :) Gündüzleri tüm günümüz Minnie,Mickey'i ve onların arkadaşları ile Tamirci Manny ve Ozo ile geçiyor..Akşamları ise haberlerle birlikte,anlaşma yaptığımız için benim saatlerim başlıyor:)
Herşeyimiz heryerimiz Minnie ve arkadaşları ile dolmaya başladı.Küçük hanıma bayram hediye aşağıda gördüklerinizi aldık..Donald eksikmiş içlerinde onu söylüyor bize :)Ben de olduğu gibi sizlerde de Yılbaşı için hediye araştırmaları hepinizde başlamıştır.Nette öyle dolanırken ne alırım ne yaparım diye o kadar güzel şeyler buldum ki sizlerle paylaşmak istedim.Yabancı siteler ama bazılarında  kargo ücretini hesaplayınca bile buradakilere göre daha uygun fiyat oluyor..İşte benim beğendiklerimden örnekler;


Ayrıca bunların dışında çok güzel bir site daha buldum.Kendi boyama kitabınızı oluşturabiiliyorsunuz. Çok fazla seçenek ve karakter bulunuyor,miniklerinizin beğendiklerini print alıp boyaması için kitap haline getirebilirsiniz yada sayfa sayfa verebilirsiniz.
Bir de bunlara bakarken çok ilginç bir şey buldum, Tırnak bakımınızı yapıp ojelerinizi sürdükten sonra kurutucu oje veya sprey kullanmanıza gerek kalmadı..Şirin maymunuz üflesin işlem tamammm :) Bunu görünce bayıldım ve sizlerin de görmenizi istedim

Kaynaklar:

  1. Hepsi birbirinden güzel hediye seçenekleri. Hele çocuklar için boyama kitabı hazırlama fikri çok güzel, sevgiler...))

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN