2 Kasım 2010 Salı

UNNADO İLE KALİTE!!!

Çoğumuz anneyiz,anne adayıyız veya yakın zamanda yada gelecekte anne olacağız J
Ve anneler için en önemli olan şey nedir? Çocuklarına alınabilecekleri  en iyi,en kaliteli,en uygun fiyatta ve kolaylıkla istediği zaman sahip olabileceği ürünlerdir di mi?

Sadece anne ve bebeklere yönelik ürünleri içeren bir private shopping sitesi olan Unnado işte bunların hepsini bulabileceğiniz bir site. Bu alanda Turkiye'deki ilk web sitesidir. Su ana kadar satışı gerçekleştirilen markalardan bazıları...Catimini, Bellamom, OiOi Diaper Bags, Nine To Nine, Peg Perego, Huggies, PediPed, TroiZenfantS…vb.

Anne ve bebeklerin ihtiyaçlarına  göre şekillenen ve anlaştığı firmaların satışını yapan Unnado, Sadece uyelik modeli ile ve sadece davetiye ile musteri kabul eder ve sadece markalı ürünleri satmayı hedefler.
Diyebilirsiniz trendyol.com, markafoni.com, limango.com bulunmakta.. Ancak, bu sitelerden farklı olarak unnado.com sadece anne, bebek ve çocuk ürünleri satmaktadır.
Bugüne kadar  ürünler arasında bebek bezinden, oyuncaklara, organik bebek kıyafetlerinden anneler için hamile kıyafetlerine kadar farklı çeşitler yer aldı. Kampanyalar 5-7 gün süreli olarak yapılıyor ve kampanya bitiminde gönderiler gerçekleşiyor.
Unnado sadece firmalarla kampanya yapmıyor, annelerden gelen kampanya veya site gelişimi hakkındaki talepleri de hemen değerlendirerek kendilerine geri bildirimde bulunuyor. Rakip sitede yapılacak bir kampanya ise talepleri yönlendiriyor. Dönemsel olarak kampanya içinde kampanya da yapıyorlar.Kargo ücretisz veya erken gönderim vb..
Tamamen müşteri memnuniyetine odaklanmış bir site.Dilediğiniz her öneriyi istediğiniz an sunabiliyorsunuz.
Şu anda sitede Fisher Price,Tyrell Katz London,Lansinoh,Beabe,Bulekey Kids Wear ve son günleri olan Mommy I'm Here ile İlk Hediyem kampanyaları yer almaktadır.


Hediyem,Q-Too,Paul Penders ve Green Eyed Monster kampanyaları devam etmekte..
Tercih ettiğiniz,kampanya yapılmasını istediğiniz firmalar;ne tarz kampanyalar olsa sizin tercihiniz olur? Sizlerinde görüş ve önerilerinizi almak istiyoruz..Çünkü;


Unnado sizlerin,yani biz annelerin sitesi :)


Yakında Unnado ile güzel bir süprizimiz olabilir
Üyelik davet yoluyla olduğu için yorum olarak benden davet isetdiğinizi ve mailinizi belirtirseniz,hemen size bu harika siteye üye olmanız için davetiye gönderebilirim ...

 1. davet gönderirmisiniz bana
  aylin kurtulan
  aylnkaan@gmail.com

  YanıtlaSil
 2. mrb bana davet gönderirmisinz? hatta güzel bi kampanya yapsanız bizim için ne güzel şans olur...

  selda06fatih@hotmail.com

  YanıtlaSil
 3. bana da davet gönderir misiniz, üye olmak istiyorum hatta kampanya düzenlenirse çok sevinirim...

  YanıtlaSil
 4. Merhabalar ürünleri inceledim hepsi de çok güzeller bebeklerimiz için.Nihancim senden bu ürünlerin güzelliğine dayanarak bir kampanya başlatmanı istiyoruz firmamızda bizi duysun senin aracılığınla bize hediye versinlerrr lütfennn.Şimdiden UNNADO ya teşekkürler

  YanıtlaSil
 5. Nihan hanım unnado adına çok teşekkür ederim. Buradaki yorumları da okumaya devam edeceğim. Hediye veremyoruz 'Yoldaş' ama surekli indirimlerimiz var. :) Lütfen kampanya önerilerinizi siteden bize yazın. Buna aracı olduğu için Nihan hanıma tekrar tesekkur ederim.

  YanıtlaSil
 6. Aaaa bakın buna çok üzüldüm neden imkansız birşey mi istedik ki sizdennn lütfen bir kez daha düşünün lütfennn kampanya istiyoruzz:)

  YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN