17 Kasım 2011 Perşembe

Bella Gloria Kalbinizdeki Aşk..!!


Firmamız 1989 yılında kurulmuş olup merkez ofisi ve üretim atölyesi İstanbul'dadır. Firmamız sadece kuyumculuk ve mücevherat sektöründe faaliyet göstermektedir ve ürünlerimizin %70'ini aşan bölümünü yurtdışına ihraç ediyoruz.

Yurtdışında toptan altın firmalarına koleksiyonlarımızı Golden Angels markası ile sunuyoruz. Golden Angels markamız altında 14 ve 18 ayar altın ve zirkon taşlardan mamül mücevher ürünlerimiz bulunmaktadır. Golden Angels markası Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da toplam 26 ülkede toptan mücevher firmaları tarafından yakından tanınmaktadır.

Firmamız  pırlantadan mamül mücevher üretimini Golden Angels markasından ayırarak 2001 yılında trendi belirleyen tasarımcılarımızın oluşturduğu mücevher koleksiyonlarını BELLA GLORIA markası ile sizlerle buluşturmaktadır.

Firmamızın  başarısının temelinde "sürekli değişim" ilkesi yatmaktadır. Bu ilke, sadece Moda ve Mücevher endüstrisindeki devinime ayak uydurmakla değil, içinde bulunduğu ortamın değişimine liderlik etmekle tarif edilebilir.
Ürün grupları içerisinde Bella Gloria Şans Kolyeleri, Altın Kolyeler, Pırlanta Kolyeler, Pırlanta Yüzükler, Tektaş Yüzükler, Kolye Modelleri,Setler,Kol Düğmeleri bulunmaktadır.Gözünüzü alamayacağınız birçok çeşitte inanılmaz güzellikteki ürünler için ..

Sanatın Gerçeğe Dönüştüğü Anlar... 
  1. Ben hakkında böylesine güçlü bir hikaye okumak için etkilendim Blogger: ÇILGIN ELTİLER - Yorum Gonder. Ben bu blog yazısı benim kupon sitesinde bir bağlantı sonrası . Devamını okumak için geri dönecek.

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN