17 Şubat 2012 Cuma

ÇILGIN ELTİLER ve GKHAIR ÇEKİLİŞİ !!! 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZÜ UNUTMADIK ..


Nette araştırma yapmak amacıyla gezinirken şimdi sizlere bahsedeceğim firma ve ürünlerle karşılaştım.İnceleyince işte budur dedim ve sizleri de ürünlerle tanıştırmak istedim..

''Gkhair sadece kuaförlerde satılan bol kreatinli,bütün ürünlerin içerisinde JUVEXİN olan (Markanın patentli yılın buluşu denilen formulüdür.) saç bakım ürünleridir.  
Juvexin özellikle saç için en uygun hale getirilmiş özel proteinler ve peptitlerin bir karışımıdır.
Juvexin, hem saçı düzleştirme özelliği taşıyan hem de saça bakım yaparak onaran dünyadaki tek formüldür! Bu özel formülize edilmiş keratin karışımı, her saç telinin üzerinde bir kalkan oluşturarak oluşabilecek çevresel etkilere karşı saçı koruyor. Her duştan sonra saçı sadece kurutarak fön çektirmişsiniz gibi görünmesini sağlıyor..Türkiye'de Brezilya Fönü markası olarak biliniyor ama aslında bu doğru değildir! Brezilya fönü aslında kendi başına bir markanın Türkçeleştirilmiş halidir ve bakım yapan bir Brezilya Fönü yoktur. Sadece Global Keratin Juvexinli formulü sayesinde Brezilaya fönü özelliği de taşır ama diğer Brezilya Fönü markaları gibi yüksek oranlı kimyasallar içermez. Saçı sadece düzleştirmez! Hem düzleştirir hem de içerisindeki aktif keratin formulüyle bakım yaparak onarır, gür ve parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar.''

Saçlar bir kadının en önemli aksesuarıdır.Biz tüm bayanlar sorunsuz havalı ışıl ışıl saçlara sahip olmak isteriz..İşte GK Hair ürünleri ile fön çektirmiş gibi sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmak mümkün..

Gelelim kampanyamıza;
Kampanyamız sonunda 3 şanslı katılımcımız 1'er adet GK Hair tam boy ürüne yanında saç şekillendirmelerine yardımı olacak Vent Brush ile birlikte sahip olacaklar.
1 kişi de  GK Hair Tester seti ile bu güzel markayla tanışmış olacak.


 Kişiye tam boy ürünler;
*Dengeleyici Şampuan
Saçın yağ dengesinin oluşmasını ve dengelenmesini sağlar.İçindeki juvexin ile saçları güçlendirir.
*Leave – in Cream ; Durulanmayan Bakım Kremi 
Duş aldıktan sonra ıslak saça sürülen yoğun nemlendirici sütüdür. Saçın kabarmasını ve elektriklenmesini önler. Aşırı yıpranmış ve kuru saçlar için idealdir. Juvexin ile  saçı besler güçlendirir.Özellikle de yazın güneşten ve havuzdaki klorun saça zarar vermesini önler
*Juvexin Serum (Parlatıcı ve Onarıcı)
İçindeki juvexin ve protein karışımı saçı dış etkenlere karşı korur.Doğal silikonlar saç telini sarar ve su kaybını engeller.Saçın kabarmasına ve elektiriklenmesine anında müdehale ederken parlaklık kazandırıp juvexin ile saçları güçlendirir

 1 kişiye ise ;
Nemlendirici şampuan+saç kremi+serum dan oluşan tester seti

Gkhair ürünlerinin Türkiye'deki tek distribütörü  DL KOZMETİK ..Tüm ürün bilgilerine ve marka hakkındaki tüm bilgilere siteden ve GK HAIR TÜRKİYE BLOG tan ulaşabilirsiniz.

Vee Yapmanız gerekenler;

Kampanya bitiş tarihi 16.03.2012  sa.00:00
Kargo değerli firmamıza aittir
Herkese bolşans

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN