4 Ocak 2013 Cuma

EVERLANDKIDS ÇOCUKLARIN EĞLENCELİ DÜNYASI


Yeni yıl öncesinde kızım için hediye alternatifleri araştırırken gözüme bir sayfa çarptı.Gerçekten çarptı çünkü çocuklar için inanılmaz ve birçok ürünün yer aldığı bir siteye kavuştum.Türkiye'de çocukların gelişimi için yeterli sayıda ürün ve satış noktası olmadığını düşünen dört bayan girişimci tarafından hayata geçirilen Everlandkids..
İlk mağazasını Adana'da açan firmamız diğer şehirlerde oturanlar için de internet sitesinden alışveriş imkanı sunuyor. 


Everlandkids'de çocuklar için eğitici-eğlenceli çok çeşitli ürün alternatifleri yer alıyor. 
Hem mağazada hem de internet sitesinde, yaş gruplarına göre ayrılmış ve özel olarak seçilmiş İngilizce ve Türkçe kitaplar, kırtasiye malzemeleri, kutu oyunları, ahşap oyuncaklar, zihin geliştirici oyunlar yer alıyor.

Adana'da olupta mağazasına gidebilecekler için bu durum ayrı bir keyif özellikle minikler için :) Çünkü diğer mağazalarda 'aman çocuğum elleme' 'dikkat et kırılmasın' 'dikkat et bir şey olmasın' gibi uyarı ypmanıza gerek yok. Mağazada istediğiniz gibi vakit geçirebilir çocuklarınız gönül rahatlığı ile oyunlarla oynayabilir kitap okuyabilir ve workshoplarla eğlenebilirler. 


Çocukların gelişimine özellikle en doğru cümle bu olacak sanırım çocukluklarına çocuk olmalarına değer veren Everlandkids çocuklar ve çocuk olanlar için yaratılmış bir dünya..

Everlandkids sitesine göz atabilir ve bu dünyaya siz de katılabilirsiniz.
Ayrıca facebook adresini de yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmanız için mutlaka takip etmenizi öneririm 
  1. tANITIMINZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER.İyi günler.

    YanıtlaSil
  2. tüm şartlar tamamdır...

    https://twitter.com/tuanatugba
    https://www.facebook.com/tugba.balci.986

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN