9 Ocak 2013 Çarşamba

HAYALİNİZDEKİ ODA İÇİN...MİNİGİM.COM !!!


Hayatımızın en değerli varlıkları kuzularımız çocuklarımız için en güzel en kaliteli en sağlıklı ürünleri isteriz. Herşey'in En'leri onların olsun isteriz. İşte tıpkı bizim onlara değer verdiğimiz gibi değer veren bir firmayı tanıtmak istiyorum sizlere.

Miniğimin uzmanlık alanı sadece bebekler, çocuklar ve gençler için mobilya üretimi yapmaktadır. Çocuklarımızın rahatlığını ve memnuniyetini ilke edinen firmamız ilk hazırlık döneminden başlayarak heyecanla ve değişimleri bizimle yaşacak bir koleksiyona sahip.

Ürünlerinde, kaliteli, sağlıklı, ileri güvenlikli malzemeler, sertifikalı boyalar ve cilalar kullanmaktalar.Firmamız  mobilya, tekstil, perde, halı, duvar kağıdı, sticker,
duvar resim çalışmaları gibi tüm ihtiyaçlar ile dilerseniz sizin için hayalinizdeki odayı  istediğiniz şekilde tasarlıyor
 Ailenin küçük üyelerinin, modern, özgün ve kaliteli bir çevrede büyümeleri gerektiğine inanan Minigim.com'un  tasarım işlevsellik eğlence güven ve yaratıcılıkla  meydana gelen renkli koleksiyonuna göz atmanızı öneririm.Firmamızın Facebook sayfa takipçileri için de sayfasında hediyeli bir kampanyası bulunuyor.Miniğim.com facebook sayfasını beğenip kampanya görselini profilinizde paylaştıktan sonra Miniğinizin bir fotografını Ad Soyad ve Şehir bilgisi ile sayfa mesaj bölümünden kendilerine iletiyorsunuz.Gönderilen fotograflar 'Mina Miniği' albümüne ekleniyor.Kampanya sonunda en çok beğeni alan ''minik'' aşağıda resmini görmüş olduğunuz karyolanın sahibi olacak.
Kampanya 24 Aralık 2012'de bşladı ve 31 Mart 2013 sa:12.00'ye kadar devam edecek.


Katılım için: 

''Miniğim olarak bebek, çocuk ve genç odalarını boş bir sayfa olarak görüyoruz. 
Bu boş sayfayı en güzel ve güvenli biçimde, onların hayalleri ve yaşam sevinçleri ile tasarlıyoruz.''

www.minigim.com


Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN