23 Ocak 2013 Çarşamba

MODA'YI TEK TIKLA TAKİP ETMENİN YOLU MOSMODA !!!!Modanın Sanal Başkenti MosModa
MosModa’nın E-Ticaret serüveni ilk olarak 2009 yılında Amerika’da başladı. Yabancı bir ülkede, büyük E-ticaret organizasyonlarında bulunarak edindiği tecrübeyi, Türkiye’de yeni yeni büyüyen bu sektörde kullanmaya karar veren MosModa sanal mağazacılık sahnesindeki farkını şimdiden hissettirdi.
Modanın yönünü belirleyen markaları, tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de ilk defa hiçbir ekstra maliyet ödemeden ve 3 – 5 iş günü süren hızlı teslimat imkanlarıyla sunan MosModa, benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşatmayı vaat ediyor. Dünya Markaları Artık Daha Yakın
MosModa, Dünyaca ünlü markaların sezon ürünlerini, markaların kendi satış fiyatlarıyla modaseverlere sunan bir alışveriş portalı olma iddaasıyla çıktğı yolda; 7 ForAll Mankind , Burberry ,Chanel , Dolce & Gabbana , Gucci , JBrand , Marcby Marc Jacobs , Michael Kors , Superga Disney , ToryBurch , TrueReligion , Toms , UGG  ve şimdiii sıkı durun VICTORIA’S SECRET  gibi dünyaca ünlü markaları bir arada siz moda severlere sunuyor.


Online Alışverişte Yeni Bir Anlayış
Fırsat siteleri mantığı dışında bir işleyişe sahip olan MosModa, modaseverlere markaların yeni sezon ürünlerini en uygun fiyatlarla tedarik ediyor. Çoğu zaman Türkiye’de dahi bulunmayan marka ve modelleri Türk modaseverlerle buluşturan MosModa, müşteri hizmetleri ve ilişkileri ile interaktif bir yaklaşımla hayatına devam ediyor.

Türk Tasarımcılar da MosModa'da !
Türk markalarının yurtdışında temsilciliğini yapan MosModa, aynı zamanda yurtiçi ve yurtdışındaki başarılı Türk tasarımcıları da Türkiye pazarına sokuyor. Türkiye’nin en yetenekli tasarımcıları Dilek Kaygusuz, Begart, Hazerico, Two Dream Makers, My Best Friends, Raisa Vanessa Sason, Pride Fashion, İpek Tohumcu ‘yu da aynı çatı altında toplamış durumda.
Türkiye’deki ilk mağazası Ankara’ya
%100 yerli sermayeli bir marka olan MosModa, ilk mağazasını 2010 yılında Los Angeles’ta açtı. 2011 yılında Türkiye’de bir web sayfası ile başlayan serüveni Ankara’da ilk konsept butiğini açarak devam etti. Türkiye’deki ilk konsept butiğini Ankara Arjantin Caddesi Cafemiz yanında açan MosModa, hedeflerine büyüyerek devam ediyor. Online alışverişte yeni bir bakış açısı geliştiren MosModa, VIP Müşteri Hizmetlerini Ankara’da da sürdürmeye devam ediyor.
,İSTE GELSİN
Online alışveriş sektörüne yepyeni bir anlayış da getiren MosModa “VIP İste Gelsin” hizmetiyle MosModa bünyesinde bulunmayan markaları, modelleri bile talep edebiliyorsunuz. MosModa’da olmayan bir ürünü talep ettiğinizde en kısa zamanda müşteri temsilcileri sizlere ulaşıyor ve ürünün fiyatı ile birlikte geri dönüş sağlıyor. Eğer ürün var ise dünyanın neresinde olursa olsun 10 iş günü içerisinde kapınıza teslim ediyor. Bu deneyimi yaşamış MosModa misafirlerini inceleyebilirsiniz(http://blog.mosmoda.com/category/sizden-gelenler).


KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER...

http://www.mosmoda.com.tr/


aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN