11 Şubat 2013 Pazartesi

ALIŞVERİŞİN YENİ ADRESİ MARKAJO.COM


Yepyeni ve geniş ürün içeriğine sahip bir siteyi tanıtmak istiyorum.2012 Mart ayından bu yana e-ticaret anlamında hizmet veren Markajo.com dürüst ve ahlaki ticareti ilke edinmiş mütevazi bir yapıya sahiptir.
Daha fazla indirim, daha fazla alışveriş sloganı ile yola çıkan Markajo.com'da Hediyelik ve İlginç Ürünler olarak iki ana kategori yer almaktadır.

Hediyelik kategorisinde Markajo.com bizleri düşünerek saatten dekorasyona ev aletlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar farklı kategorilerde ürün seçeneklerini sunmakta. Sevdikleriniz için hediye tercihi yaparken mutlaka kendinize de hediye almak isteyeceğiniz ürünlerle dolu ..
 İlginç Ürünler kategorisinde uygun fiyatta farklı ve pratik ürünler yer alıyor.
Sitede en çok dikkatimi çeken ve beni etkileyen  Saat kategorisini sizlere özellikle anlatmak istiyorum. 

Duvar saatleri sayfasına girdiğinizde birbirinden güzel ve ilk defa gördüğüm İstasyon saat modeli ile karşılaştım. Alıştığımız duvar saatlerinden çok farklı ve kendinizi farklı bir zaman diliminde hissettiyor. 
Dizaynı görünümü ile evlerinize ayrı bir hava getirecek olan İstasyon duvar saati alışılmışın dışında hediye arayanlar için harikulade bir alternatif.

Son dönemlerde oldukça ilgi gören ve yine değişik tasarımlarda saat modellerini de sitemizde görebilir ve uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz.
Veee miniklerimiz de unutulmamış 

Kol saatleri bölümünde kendiniz eşiniz ve çocuklarınız için rengarenk ve cıvıl cıvıl saatler yer alıyor
Masa saatlerinde de farklı tasarımlar göze çarpıyorMarkojo.com ödeme konusunda da farklı alternatifler ile kolaylık sağlıyor.İster kredi kartı, ister havale yöntemi, isterseniz de kapıda ödeme imkanı ile evinizin rahatlığında siparişlerinizi kapınıza kadar ulaştırıyor.Üstelik 100 tl ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz. Ayrıca sevdikleriniz için Markajo sitesinden hediye çeki satın alabilirsiniz.

Hepsi ve daha fazlası için 

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN