23 Mayıs 2014 Cuma

BANA BİR MASAL ANLAT BABA...İÇİNDE ANNEMLE SEN OL... :((...


Bugüne kadar hep konuştum kendimle,hep seni düşündüm,hep seninle konuştum ..Ama bugün beynim düğümlendi Baba...


Şu anda saat 02.56 23 Mayıs..senin gideceğini bilerek ama ne zaman hangi dakikada olacağını bilmeden bir elini ben bir elini Sanem tutuyorduk geçen sene ..Sanki gitmedin,evler uzak ya görüşemiyoruz gibi..Hala bir şey sormak için,akıl almak için,mutlu bir haber vermek için,sesini duymak için,özledim demek için,seni seviyorum demek için sanki telefonun ucundasın Baba..
Oysa ki Elvin okula başlarken ilk gün gidecektik,ilk harçlığını sen verecektin tıpkı ilk bayram harçlığını annemle verdiğiniz gibi.. Daha çok kahvaltılar edecektiniz birlikte,çizgi film izleyecektiniz,ona iyi çizim yapmayı öğreteecektin..Ama gittin..
İnsan ne zaman yaşlanıyormuş anladım..Anne ve Baba artık gözyaşında olduğunda.. 
Hani derler ya Baba evlenirken 'Yuvadan uçtu'diye,ben de uçmuştum ama şimdi ikinizde yoksunuz,kanatlarımdınız artık uçamıyorum ..
Hiç gitmeyecekler sanılır Anne ve Babalar,gittiklerindeyse kalbinden ssevgiyi onların pompaladığını anlar insan.Kalbim üşüyor Baba..
Kokunu özledim,gıdını özledim,seninle içmeyi özledim,sana sarılıp ağlamayı özledim,yavrum demeni özledim,adımı seslenmeni özledim,seni seninle sevmeyi özledim Babaaaaaa...
Yattığın yastığı sakladım kılıfıyla kokun gitmesin diye, son takımın dolabımda her açışta dolabı kokunu çekiyim diye ama sen olmayınca...
Siz olmayınca hiçbir şey tam değil..
İyi ki kızın oldum,iyi ki Babam oldun,önce Allah'a sonra sana Teşekkür ederim Babam 
benim Babam olduğun için ..
Seni çok seviyorum..
Seni çok özledim..
Babalar günün kutlu olsun..
Annem seni almaya gelmişti arada bir rüyama sen de gel olur mu??...


Saat 10:40 gittin.....................................................Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN