15 Mayıs 2014 Perşembe

SOMA; KADER DEĞİL !!!! YÜREK YANGINI :((


Uzun zamandır bloguma yazmamıştım. Şimdi de ellerim titreyerek yazıyorum. 785 kişinin yerin kilometrelerce altında mahsur kaldığı,can savaşı verdiği yerden 282 kişi hayatını kaybetti ve kimbilir daha sayı kaç olacak :(( Dünden beri ne tepkiler ne olaylar yaşandı.Hala buna 'KADER' diyeniniz varsa _ki var_ düşünsenize sizin babanız,kardeşiniz,abiniz,oğlunuz veya kardeşiniz olsaydı gene kader diyebilir miydiniz? 
Bunu böyle algılamak GERİZEKALILIKTIR ...
Bu nasıl bir acıdır,ben ve benim gibi düşünenler bu acıyı hissederken içinde olmayı düşünemiyorum :( Lütfen duyarsız kalmayın,elinizi vicdanınıza koyun ve provakosyanlara gelmeyin,yardım edin  !!!


'Şoyle olmalıydı böyle olmalıydı simdi demissin dememissin ne farkeder..Diyene kadar yapsaydin 2gun komur cikmasaydi hersey gerektigi gibi olsaydi da 2gundur canini beklemeseydi insanlar sag mi degil mi diye... pc lerde aramasaydi yureginin bir parçasını :(( ama yokkkk bunu yureginde hisseden de ayni oradakiler gibi gazi yemeli di mi ?? Yaziklar olsun size, yaziklar olsun size yuz verenlere..'


Manisa Belediyesi Soma için yardım kampanyası başlattı.Lütfen yardımlarımızı ve dualarımızı esirgemeyelim...
Manisa Belediyesinin Yardım İçin Paylaştığı Hesap Numaraları : Soma için elele verelim
 Soma Mağdurları Yardım kampanyası


"Soma" yazıp 4025'e göndererek 5 TL yardımda bulunabilirsiniz.
(Faturalı hatlar için geçerlidir.)


Change.org'da başlayan imza kampanyası;
#Somasonolsun Madenlerde Güvenlik ve Sağlık Sözleşmesi 

Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN