18 Ekim 2014 Cumartesi

NEŞE ERBERK VE TURSİL İLE GEÇEN MİS GİBİ BİR GÜN...15 Ekim Çarşamba günü,Geliştirdiği yeni formüller ve inovatif ürünlerle,çamaşır deterjanlarının öncü firması Henkel ,  Leylak ve Kır Çiçekleri seçeneklerinden oluşan yeni nesil Tursil Power Jel'i düzenlenen blogger buluşnası ile bizlere tanıttı. 
Markanın yüzü ise Eski Türkiye ve Avrupa Güzeli Neşe Erberk..


Neşe Erberk’in sahibi olduğu Etiler’deki Özel Neşe Erberk İlköğretim Okulu’nda düzenlenen etkinlikte biz blogger’lara, Tursil Power Jel’in hem renklilerde hem de beyazlarda ortaya koyduğu güçlü performans anlatılırken, çocuk sağlığı ve hijyen konularında da bilgiler verildi.

Neşe Erberk, 3 çocuk annesi bir kadın ve Joyfull House Yetenek Geliştirme Merkezleri’nin sahibi deneyimli bir eğitimci olarak “Çamaşırların temizliği ve hijyeni benim için çok önemli. Evde olduğu gibi eğitim verdiğimiz okullarda da bu konuya büyük özen gösteriyorum. Bir iş kadını, aynı zamanda ev işlerini kendisi yapan bir anne olarak TursilPower Jel’in gücünü hem evde hem de işte yanımda hissediyorum. Tursil Power Jel, renklilerde ve beyazlarda harika sonuç veriyor.” dedi. 
Etkinlikte söz alan Henkel  Tursil Marka Müdürü Pırıl Unutkan ise “Temiz ve mis gibi kokan çamaşırlar, tüm hanımların gurur kaynağı… İster ev hanımı ister çalışıyor olsun, hanımlar çamaşırda kusursuz temizlikten ve temizliğin çiçek kokusundan vazgeçmiyor. Henkel, olarak biz de Tursil Power Jel ile hanımların çamaşırda tüm beklentilerine cevap veriyoruz.” şeklinde konuştu.
Ürünlerin kokuları çok güzel ve rahat taşınabilir şişelerde olması, ölçekli kapağı ile istediğiniz kadar deterjanı kullanabilme kolaylığı,içerisinde optik beyazlatıcı kapsüller yer aldığından renkli ve beyaz çamaşırlarınızın solmadan ve ilk günki özelliğini kaybetmeden tüm lekelerden arınarak yıkanabilir olması da Tursil Power Jel'i üstün kılan özelliklerinden.


Tursil Power Jel, sevilen leylak ve taze kır çiçeklerinin kokularını da doğadan çamaşırlarınıza ve evinize getiriyor.Güzel kokulu ve tertemiz çamaşırlara sahip olmanın yanında,artık toz deterjanların çamaşırlarda ve makinanın çekmece kısmında bıraktığı kalıntılardan kurtulmuş oluyoruz


Buluşmamızın bir gün öncesi Sevgili Neşe Erberk'in doğum günüymü ve bu sebeple doğum günü pastasını da bizlerle birlikte kesti :) 120 yaşında da görüşmek dileğiyle :))))

Yıllara meydan okuyan şarap gibi bir bayan ve yanında ben mini mini :))


İçten ev sahipliği için Sevgili Neşe Erberk'e , Med Partners Sevgili Müge Hanım'a  ve Henkel Pırıl Hanım'a güzel organizasyon ve hediye için çok teşekkür ederim...
Bazen hediyeler çok amaçlı olabilir,Kurabiyenin odasında değerlendirilir :)


Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN