8 Ekim 2014 Çarşamba

ORIFLAME THE ONE ve VERY ME OJE

Baya bir süre önce Oriflame The One Serisinden ve Very Me serisinden oje aldım..Ve nihayet yazabiliyorum :)

Öncelikle The One serisinden Tıramısu ve Mulberry Mauve inceleyelim.. Aldıklarımın dışında The One Serisi'nde 15 renk seçeneği bulunuyor. Ojenin fırçası oldukça kalın, bu nedenle sürümü çok rahat. Diğer markalarda 2 veya 3 kat sürmek gerekirken, The One için evden çabuk hazırlanıp çıkmanız gerekiyorsa tek kat bile sürebilirsiniz. 
Tek katta bile kapatıcılığı oldukça iyi.Ayrıca hemen kuruyor ve dağılma olmuyor. Tüm bu özellikleri ile benden tam not aldı..Diğer renkler için The One Nail Polish


Very Me serisinden ise tercihim Spring Tenderness oldu.. Fırçası ve sürümü diğer kullandığımız ojeler gibi.Açık renk olması nedeniyle sanırım ancak 3 katta rengini buldu. Kuruma hızı oldukça iyi.Tam bir yaz rengi,kışın yazı yaşamak isteyenler için :) Seri nail art,graffiti,neon renkleri ile farklı alternatifler sunuyor.
Diğer renkler için Very Me Nail Polish


Artık Oriflame daha bir bakar oldum :))  Yakında diğer ürünlerine de yer vereceğim...
Görüşmek üzere ...
 1. fırcası çok hos kullanıyorum bende ama kalıcılığı kötü hemen çıkıyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hangisinin cnm ? ben de en fazla 2 gün durduğu için bir oje 2 gün kalsa bence yeterli oluyor :))

   Sil
 2. Kalın fırçaları çok sevemiyorum ben ,renkleri çok güzelmiş yalnız bayıldım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. iki seferde sürmek kalın fırçayla rahat oluyor ondan sevdim ben :) renk açığı mı koyuyu mu beğendin tatlım?görüştüğümüz de sana da getiririm :)))

   Sil
 3. Krem gibi olan rengi çok az kişiye yakıştırırım sizde güzel olmuş baya hoşuma gitti ki facede grup paylaşımındaki resminde görüp buraya bakmaya geldim :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkür ederim,yazdıklarınız çok mutlu etti beni ve hoşgelginiz :) sizin gibi ben de mor'u çok severim aynı zamanda..
   sevgiler :)

   Sil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN