17 Kasım 2014 Pazartesi

Bebak Yüz Temizleme Jeli ve TonikBugün sizlere kullandığım iki üründen bahsetmek istiyorum.. 
Bebak Yüz Yıkama Jeli ve Bebak Tonik..Cildim karma/yağlı bir cilt olduğu ve açıkçası yıkadıktan sonra yüzümde hoşlanmadığım gerginlik hissi uyandığı için aslında yıkama jellerinden uzak duruyordum.
Ancak Bebak Yüz Yıkama jelinde bahsettiğim bu hisle karşılaşmadım. Tam tersine ferahladığını, cildimin nefes aldığını hissettim.
Jelin içerisinde minik mavi tanecikler bulunuyor,cildinize sürmeye başladığınızda hemen eriyor ve citte bir tahriş oluşturmuyor.


Jel sonrasında pamukla tonikle yüzümde kalanları da temizledikten sonra daha da rahatladım.

Bebak'ın bu iki ürününü tercih etmemdeki sebeplerden biri de alkol,paraben ve alerjen maddeler içermemesi.

Bebak Yıkama Jeli ve Toniğin 
Normal/Karma Ciltler, Kuru Ciltler ve Yağlı Ciltler olmak üzere  3 çeşidi bulunuyor
Jel Normal ve Karma Ciltler İçin

Norma ve Karma Ciltler için Özel Formül
İçerdiği mikro tanecikler, E vitamini, argan yağı ve badem özleri ile cildinizi besler ve derinlemesine temizler. Cildin doğal nem dengesini korumaya yardımcı olur. Cildinize duru ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

Jel Kuru Ciltler İçin

Kuru Ciltler için Özel Formül
Mikro tanecikler, E vitamini, papatya çiçeği ve badem özleri ile zenginleştirilmiş formülü ile cildinizi kurutmadan derinlemesine temizler. Yatıştırıcı ve nemlendirici özelliği ile cildi yumuşatır.

JEL Yağlı Ciltler İçin

Yağlı Ciltler için Özel Formül
Formülündeki aktif bileşenler sebum kontrolü sağlayarak ciltteki yağın azalmasına, gözeneklerin sıkılaşmasına ve siyah noktaları önlemeye yardımcı olur. İçeriğindeki mikrotanecikler ve E vitamini sayesinde cildinize temiz ve duru bir görünüm kazandırır. Cilde temiz ve duru bir görünüm kazandırır.

Ben sevdim,siz de deneyin :)

Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN