6 Kasım 2014 Perşembe

Hanımlar; Çantanızda Onun Yerini Şimdiden Ayırın....Viaxi Intimate hiyen mendilleriyle kişisel bakıma farklı bir boyut kazandıran özel bir dokunuş sunuyor.

Vücudun genel bakımında ciddi ve bilinçli bir yaklaşım gerektiren genital bölge, temizlik açısından en hassas kısımlardan biridir. Bu bölgenin temizliği hijyen ve ferahlık hissini uyandıran özel bir kişisel bakımla yapılması gerekir.

Sabun ve sıradan duş jelleriyle yapılan temizlik aslında genital bölgenin pH dengesi için uygun olmayan yöntemlerdendir. Bilinçsizce yapılan basit temizlik yöntemlerinin sonucunda dış genital bölgede tahriş, iç kısımda ise kuruluğa neden olabilir. Önemsenmeyen bir kişisel bakım, genital bölge sorunları da beraberinde getirecektir. En başta pH dengesinin bozulması kuruluk, tahriş beraberinde mantar ve bir takım enfeksiyonlara neden olacaktır. Hatta kötü koku ve akıntı kişinin cinsel ilişki sırasında isteksiz ve mutsuz olmasına da neden olacaktır..
Genital bölgenin doğal ortamının korunması için daha özel bir bakıma ihtiyacı vardır. Genital bölge için yapılan bu özel bakım, kişinin kendini daha güvenli, sağlıklı ve mutlu olmasını sağlayacaktır.

VIAXI INTIMATE kişisel hijyen mendilleri, içeriğindeki laktik asit ile genital bölgede asitik ortamı optimum seviyede 
muhafaza ederek dış genital bölgenin doğal yapısının korunmasına yardımcı olur.

VIAXI INTIMATE kişisel hijyen mendilleri evde, arabada çantanızda taşıması kolay, pratik tek kullanımlık özel paketlerdedir. Günlük bakım, menstrüasyon dönemi, spor sonrası, yolculuk, jinekolojik muayene, cinsel ilişki öncesi ve/veya sonrasında hoş bir duygu ve kendine güveni tazeleyen, hijyen için tasarlanmıştır. Dermatolojik olarak test edilmiş olan Viaxi Intimate doğal bitki ve çiçek özlerinin ferahlık veren enfes kokusu size gün boyu eşlik edecektir.
10 adet tek kullanımlık üründen oluşan Viaxi İntimate için, çantanızda şimdiden yer ayırsanız iyi olur.

ECZANE SATIŞ FİYATI :9,90 TL


Ürün hakkında detaylı bilgi için

Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN