12 Aralık 2014 Cuma

Günlerden #2forallevent _ Vol 2 :)


O kadar güzel anlar,birbirinden tatlı konuklar ve bizimle olan değerli firmalar var ki hangi birinden başlayacağımı bilemiyorum. Hepsi tabii ki bir post'a sığmayacak :) O günün heyecanını,mutluluğunu,şaşkınlığını şu an sizlere bu satırları yazarken bile yaşıyorum.


Aylar öncesinden başlayan hazırlıklar sonunda son gece evimin salonu bu haldeydi :) e tabii sadece kadraja sığan kısmı.. Ve diğer bir kısmı da canımcım Fatma'cığımın evinde :)


O gece konuk blog yazarlarımız için sunum dosyaları da hazırlandı.
 İçeriğinde; Event programı,Sponsor firmalarımızın listesi,konuk blog yazarlarımızın listesi ve tüm sponsorlarımızın firma logoları ve broşür/tanıtımları yer alıyordu. Logoları neden dosyaya koydunuz diyeceksiniz biliyorum. Bir gün öncesinde afişle ilgili matbaa tarafında bir sorun yaşadık ve teslim alamayacağımızı öğrendik. Son gün olması nedeniyle de hemen yeni bir firma bulamadık,bulsak bile hazırlanamayacağını belirttiler. Değerli firmalarımıza afiş konusunda söz verdiğimiz için böyle bir fikir hem firmalarımız hem de konuk bloggerlarımız için güzel olur diye düşündüm.
İzmir'den etkinliğimizin davetlisi olarak bir gün önce gelen en yakın dostlarımdan http://derinceece.blogspot.com.tr/  blog yazarı Sevgili Ece ile 
mekana gittiğimizde canım Fatma'cığım sponsorlarımızdan onun evinde yer alanları yerleştirmiş,masa servislerini Neşeli Grup Tuğrul Bey ile yerleştirmiş 
heyecanla bizi bekliyordu.
Vakit bir yandan hızlı geçiyor bir yandan hiç geçmiyor gibiydi. Veee konuklarımız yavaşyavaş gelmeye başladılar :)


Herkes geldikten sonra açılış konuşmamızı büyük bir heyecanla yaptık. 
O kadar heyecanlanmıştım ki kendi sunum dosyamı nereye koyduğumu unuttum :) 
Neyse ki konuşmanın büyük bölümü aklımda kalmış :)Konuşmamız sonrasında sırayla konuk firma yetkililerimiz firmaları ve ürünleri hakkıda bizleri bilgilendirdiler.
Kidomino firması kurucuları Sevgili Hande ve Sevgili Alev Hanım,nasıl bir araya geldiklerini,
Kidomino.com ve sonrasında Giftomino.com ve İsimetiketleri.com sitelerini nasıl hayata geçirdiklerini anlattılar. 
Blogger konuklarımızın çocuklarına Kidomino tarafından özel olarak hazırlanan mutfak önlüklerini bizzat ilettiler.Çocuklarımız için gerekli olan vitaminler ve vitamin ihtiyacı konusunda uzman olan 
Değerli firmamız Nutrigen yetkilisi Sevgili  Buğra Bey ,çocuklar üzerindeki faydaları,artıları ve kullanımının gerekliliği
 hakkında bilgiler verdi. 
Paketlerinin içinde benim de ilk defa karşılaştığım Nutrigen'in pudinglerinden de yer alıyor.

Etkinliğimizde yepyeni firmalar ve ürünleri ile de tanıştık ve konuklarımıza tanıttık.
Crush Türkiye yetkilisi Sevgili Cem Bey Türkiye'de yaklaşık 1 yılını dolduracak olan Belçika çikolatası ve meyvenin birleşiminden yapılan ve tamamen katkısız olan ürünlerini tanıttı.Harika tasarımıyla pastamız,şirinlikleri ile kişiye özel kurabiyelerimiz ve yemeye kıyılamayacak cupcakelerimizin kendi gibi tatlı minik kurabiye kavanozlarının yaratıcısı MutlulukPerisi Sevgili Gülşah Hanım'da bizimleydi. 
Bu kadar tatlı ve şeker tasarımlı ürünlerin nasıl çıktığını merak ediyorsanız 
Gülşah Hanım'la tanışmanız anlamanız için yeterli :)
Çok şeker iki hanımın kurduğu Makara 40 Yama, el emeği göz nuru ürünlerini nasıl iş olarak ele almaya karar verdiklerini,dikiş dikme tutkularını anlattılar ve yeni tasarımlarını tanıttılar.
Ayrıca kişiye özel tasarım çalışabileceklerini,ürünler yapabileceklerini de ilettiler. 
Kendi belirledikleri 2 konuğumuza hediyelerini sundular.
Kağıt Vs. ve Gül Hanım'da etkinliğimizin konuklarındandı. Gül Hanım,çocuklar üzerinde ailelerin özellikle anne babanın etkisi, bıraktığı izler,çocuğun şekillenmesinde oynadığı rol ve iyi bir birey yetiştirmek için sağlıklı anne baba ve çocuk ilişkisi hakkında bizleri bilgilendirdi.


Ailelerin çocuklarıyla kaliteli zamanlar geçirmesini hedefleyen ve sayılarını bu doğrultuda hazırlayan
 Kağıt Vs.dergileri çoktan incelemeye alındı bile evdeki kurabiye tarafından :)


2011 yılından bu yana Türkiye'de organik bebek ürünleri konusunda faaliyet gösteren Tots&More yetkilisi Sevgili Serpil Hanım,
etkinliğimizde yine ilk olarak Türkiye'ye getirdiği Kehribar Bebek Diş Kolyeleri'ni bizlere tanıttı.Rossmann Türkiye Sosyal Medya Uzmanı Sevgili Tuğba Soydaş, Rossman ürünlerini,büyüme hedeflerini, müşteri istekleri ve değerlendirmelerine firmalarının bakış açısı hakkında bilgilendirdi ve ürünleri takdim ederek,konuklarımızın sorularını cevaplandırdı.


Ve yine ilk olarak etkinliğimizde yer alan konuk firmalarımızdan BurnFree yetkilisi ,yanıklarda kullanılan ürünün içeriğinin önemi,müdahale hızı,şekli ve ne ile edilmesi gerektiğini aktardı. BurnFree'nin yanıklar üzerinde etkisi,iyileştirme gücü ve neden BurnFree olması konusunda bilgilendirdi.Vee tadıyla,görüntüsüyle gözlerimizin parlamasına sebep olan Fruitflowers.com.tr yetkilisi Sayın Murat Atar ürünlerin üretimi, üretimden müşteriye ulaşana kadar olan  ağın işleyişi,her daim taptaze ürün sunulmasının önemi 
ve hedefleri hakkında bilgiler verdi.Veee gün boyunca resimlerimizde kullandığımız konuşma balonları ve çerçevemiz Ponpidu.com sahibesi Sevgili Gülru Hanım'ın tasarımlayıp hayata geçirdiği ve etkinliğimize renk veren parçalarıydı. Ayrıca Sevgili Gülru Hanım blog yazarlarımızın çocukları için minik birer hediye paketi de hazırlamıştı.
Bu özel günümüzde bizimle olan tüm blog yazarı dostlarımıza ve destek olan tüm sponsorlarımıza 
teşekkür ederiz.
#nf2014event
#2forallevent 

Blog Yazarı Konuklarımız
Sponsorlarımız

 1. Canım çok güzel anlatmissin güzel bir gündü gerçekten herşey için çok teşekkürler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. canım sizlerle güzel oldu o gün,iyi ki geldin çok öpüyorum cnmcım :)

   Sil
 2. Teşekkürler Nihan hanım. Tüm katılımcılara selamlar, saygılar...

  YanıtlaSil
 3. Esas ben teşekkür ederim,en içten saygı ve sevgilerimle Rıdvan Bey..

  YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN