16 Aralık 2014 Salı

GÜNLERDEN #2forallevent...-VOL 3 :)Dolu dolu ve güzel bir gün hiç 2 postla biter mi? Tabii ki bitmez :)
#2forallevent'ta sponsor olan değerli firmalarımızın tüm blog yazarı konuklarımıza gönderdiği hediyeler merak uyandırırken, birkaç sponsor firmamız çekiliş ürünleriyle etkinliğimize daha da heyecan kattı.Çekiliş talihlilerini değerli firmamız Bonito Gifts 'in gönderdiği kokulu taş kutularının altına yapıştırdığımız şans numaraları ile belirledik.Çekilişlerimize Aşkın Pırlanta halini her tasarımında gördüğümüz Diva Pırlanta ile başladık.
Çekilişi  Parrmakkurabiye'm yaptı :) 
Ve http://www.tarcinpastaevi.com/ blog yazarı Sevgili Fatma'nın numarası günün en şanslı numarası oldu diyebiliriz.Hediyeyi de şanslı minik ellerin vermesini istedik :)

Sıra Sevgili Fatma'cığım ve benim ayakkabı/çanta kombinimizi hediye eden İkra Shoes&Bag çekilişindeydi. Değerli firmamız konuklarımızdan 3 kişiye hediye edilmek üzere birbirinden şık çantalar yollamıştı.Şanslı kişiler;
http://derinceece.blogspot.com.tr blog yazarı Sevgili Ece  :)


http://www.birkadinyaziyor.com blog yazarı Sevgili Sezen :)


Ve http://www.gulshendogan.com blog yazarı Sevgili Gülsen :)

Ve son olarak çocukları sevindirecek bir çekilişimiz oldu..Çocuk gelişimine uygun,size ve çocuğunuza keyifli,kaliteli zamanlar geçirtecek oyuncakların yer aldığı Sevgili Oyuncakariyorum.com 4 blog yazarı dostumuz için birbirinden güzel hediyeler göndermişti.

İlk şanslımız minik Masal'ı bekleme heyecanını paylaştığımız http://www.gozdeninmasaladasi.com blog yazarı  Sevgili Gözde'nin oldu. Masal'ımızın oyuncaklarını saklayabileceği çok şeker bir oyuncak kutusunu hediye ettik.Değerli firmamız bebek beklediğini ilettiğimiz Gözde'miz için kendisi de ayrıca minik bir hediye gönderdi..


 İkinci şanslımız iki tane koruyucu meleği olan http://www.safagindunyasi.com blog yazarı Sevgili Şafak oldu. Hatta etkinlik sonrasında minik Efe Deniz sayesinde oyuncak sepetinin farklı amaçlarla kullanılabileceğini de görmüş olduk :))


 Üçüncü şanslımız aldığı  hediye kadar şeker olan http://mylittlemascara.blogspot.com.tr blog yazarı Sevgili Mehtap'tı. Bu sana bir mesaj olabilir Mehtap'cığım :)))

Ve son hediye çekilişi yapılırken dilekler tutuldu eminim :)
 4. hediyemiz http://www.ilknurundunyasi.com blog yazarı Sevgili İlknur'un oldu.
Ve etkinliğimize prensesi Ecenaz ile gelmişti. E böyle olunca bir prensesten diğerine hediyenin takdim edilmesi sizce de güzel değil mi? :)

Ayrıca çok tatlı iki bayanın kurduğu Makara 40 Yama ise kendilerinin belirlediği iki blog yazarımıza hediyelerini sundular.
 http://www.ilknurundunyasi.com blog yazarı Sevgili İlknur ve http://kucukaksoyfulya.blogspot.com.tr blog yazarı Sevgili Fulya

Firmalarımız ve birbirinden güzel ve kaliteli ürünlerini incelemek isterseniz,isimlerinin üzerine tıklamanız yeterli :)

Çekilişlerimiz bu kadardı.Ancak daha çok firmamız bizimle birlikteydi.Bir sonraki postumda hepsini teker teker tanıyıp,ürünlerini göreceğiz :)
Sevgiyle kalın...

Bu özel günümüzde bizimle olan tüm blog yazarı dostlarımıza ve destek olan tüm sponsorlarımıza 
teşekkür ederiz.
#nf2014event
#2forallevent 

Blog Yazarı Konuklarımız

Sponsorlarımız  1. Çok güzel bir blog sizi takipteyim:) Sevgiler...

    pastakasrı...

    YanıtlaSil
  2. Merhaba sizi izlemey aldım :) Sevgiler...

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN