25 Aralık 2014 Perşembe

Hareketi Eğlenceye Dönüştüren Dünyanın En Şık Aktivite ve Uyku MonitörüYeni yılda sevdiklerinize sağlık dilemekten fazlasını yapın onları Misfit Shine’la tanıştırın.


Giyilebilir teknoloji alanında devrim yaratan aktivite ve uyku monitörü Misfit Shine, yılbaşında sevdiklerine yıl boyu sürecek bir mutluluk yaşatmak isteyenler için ideal bir seçim. Tek başına bir fitness cihazı olmanın ötesinde, Red Dot ödüllü şık tasarımıyla aynı zamanda aksesuar olarak da kullanılabilen Misfit Shine ile sevdiklerinize hareketi eğlenceye dönüştüren yepyeni bir fitness deneyimi hediye edebilirsiniz.Misfit firmasının şık tasarımı ve hafifliğiyle giyilebilir teknoloji alanında devrim yaratan aktivite ve uyku monitörü Misfit Shine, yılbaşında sevdiklerine yıl boyu sürecek bir mutluluk yaşatmak isteyenler için ideal bir seçim. Tek başına bir fitness cihazı olmanın ötesinde, Red Dot ödüllü şık tasarımıyla aynı zamanda aksesuar olarak da kullanılabilen Misfit Shine ile sevdiklerinize hareketi eğlenceye dönüştüren yepyeni bir fitness deneyimi hediye edebilirsiniz.

Kıyafetlere ve ayakkabıya iliştirebilen ya da farklı aksesuarlarla ister spor yaparken, ister bir davette kullanılabilen
Misfit Shine, havuzda yüzerken, bisiklete binerken ve hatta uyurken aktivite seviyenizi her an kayıt altına alıyor. Misfit Shine ile ne kadar yürüdüğünüzü ve kaç kalori verdiğinizi, iOS ya da Android cihazınıza yükleyebileceğiniz uygulama sayesinde anında öğrenebiliyorsunuz.

Yanınızdan hiç ayrılmayan ‘size özel fitness koçunuz’ Misfit Shine sayesinde yediğiniz yemeklerin fotoğrafını çekebiliyor, spor yaparken arkadaşlarınızla yarışabiliyor ve hedefinize kolayca ulaşabiliyorsunuz. 30’dan fazla uygulamaya entegre olabilme özelliği sayesinde spor, beslenme ve sağlıklı yaşam alanında onlarca farklı özelliği de bir arada sunan Misfit Shine, fitness’ı hayatınızda bir yaşam biçimi haline getirecek.


Misfit Shine hakkında:

Giyilebilir teknoloji alanında öncü markalardan biri olan Misfit’in geliştirdiği dünyanın en zarif aktivite ve uyku monitörü Misfit Shine, fonksiyonelliği ve Red Dot Ödüllü şık tasarımıyla giyilebilir teknoloji alanında devrim niteliğinde bir üründür. Japonya ve G. Kore’de üretilen Misfit Shine, iOS ya da Android cihazına yüklenebilen uygulama sayesinde yürürken, bisiklete binerken ve hatta uyurken aktivite seviyesinin ve yakılan kalori miktarının anında öğrenilmesini sağlar. Sadece bir fitness cihazı olarak değil aynı zamanda şık bir aksesuar olarak da kullanılabilen Misfit Shine, klipsi ile kıyafetlere ve ayakkabılara iliştirilebilir, kolye ya da bileklik olarak her yerde rahatça taşınabilir. Uzay endüstrisi hassasiyetiyle üretilen ve 10 gramdan hafif olan Misfit Shine, benzerleri gibi şarjla değil 4-6 ay arası ömrü bulunan pille çalışmaktadır. Spor yaparken motivasyonu artıran Misfit Shine, kullanıcıların yedikleri yemeklerin fotoğrafını çekebilmesini, spor yaparken arkadaşlarıyla yarışabilmesini ve belirledikleri hedeflere kolayca ulaşabilmesini sağlar. 50 metreye kadar su geçirmeyen ve ister duşta ister havuzda rahatlıkla kullanılabilen Misfit Shine, Misfit’in Türkçe internet sitesi www.misfit-tr.com adresinden satın alınabilir. Ayrıca hepsiburada.com, hizlial.com ve shopigo.com gibi siteler ile Türkiye çapında 46 D&R mağazası ve Teknosa’larda da bulunabilir. Misfit’in iOS uygulaması https://itunes.apple.com/us/app/shine/id564157241 
adresinden, 
Android uygulaması ise
adresinden kolayca indirilebilir.
twitter.com/misfitturkiye
instagram.com/misfitturkiye
facebook.com/MisfitTurkiye

Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN