12 Aralık 2014 Cuma

Zigavus Nar Ekstraktlı Şampuan ile Saçlarınız Sizin Olsun !!!!

Uzun zamandır saç dökülmesi nedeniyle azalma sorunu yaşıyorum. Elimi her saçıma atışımda parmaklarımın arasında saç tellerimi görmekten,her banyo sonrası top halinde saçlarımın dökülmesinden ve bir de bunun üstüne uzamamasından fenalıklar geliyordu.
Yaklaşık 2.5 haftadır Zigavus Nar Ekstratlı Şampuanı kullanıyorum. 

Çok köpüren bir şampuan değil.İlk kullandığımda bu nedenle garip geldi. Sanki şampuan köpürünce çok iyi temizler,faydalıdır gibi gelir hepimize di mi? 
Paketinde belirtildiği gibi saçlarımı iki kere yıkadığım için ilk yıkadıktan sonra,ikinci sefer 3-4 dk saçımda beklettim ve saçlarıma iyice etki etmesini sağladım. Ben normalde de saç kremi kullanmadığım için direk durladım. Tararken herhangi bir sorun yaşamadım,gayet rahat her zamanki gibi açıldı saçlarım.
'Narlı Şampuan sağlıklı saç oluşumunu sağlıyor ve zamanla düzenli kullanıldığında kırıarak saç dökülmesinin önüne geçiyor ve hızlı uzamasını sağlıyor.' diye okuduğumda bakalım olacak mı dedim?
Bildiğiniz gibi pazar günü #2forallevent etkinliğimiz vardı ve öncesinde kuaföre gittim. Kuaförüm birçok yeni saçımın olduğunu,saçlarımın çoğaldığını söyledi. 
O kadar mutlu oldum ki demek Zigavus Nar'lı şampuan bu kadar kısa zamanda etkisini göstermeye başlamış.
Saçlarımda boya yok,boyalı saçta etkisi olur mu olmaz mı bir şey diyemiyorum ancak saçlarımın renginde herhangi bir deformasyon,solukluk,cansızlık olmadı.Tam tersine saçlarım daha canlandı.

Normalde 2 günde bir yıkarım saçlarımı, son kez biraz geçti ve 3.gün yıkadım. 2 günde bir yıkanmaya alışık oldukları için 3. gün yağlanma başlardı. Ancak bu kez böyle bir durumda ortadan kalktı.Yıkadığım ilk gün gibi hafif ve rahat hissediyordum.
  1. narlı sampuan guzel kokusu ve boyalı sacları koruma ozellıgı ıle severek kullandıgım bır urun

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN