16 Ocak 2015 Cuma

ARNİCA MAESTRO İLE MUTFAĞINIZDA YILDIZ OLUN :))


Sevgili Fatma'cığımın #tarcinpastaevi70ler etkinliği sayesinde harika bir yardımcıya sahip oldum. Arnica Maestro El Blender'ı  ile birçok şey yapabiliyorsunuz.. 800 watt gücündeki mini robot her an elimin altında .Yılbaşı soframı hazırlarken onunla birlikte çalıştık :)Arnica Maestro El Blender'ının adından da anlaşıldığı gibi blender özelliği ve bunun yanında rendeleme,dilimleme özellikleri bulunuyor. Yani hem blender olarak kullanabiliyor hem de rondo görevi bulunuyor. Farklı farklı görevde ürünler almak yerine Arnica Maestro El Blender'ı ile hepsini yapabiliyorsunuz.Ben en çok rendeleme işini sevmediğim için salata yaparken ve genelde biz de çok istenilen kek hazırlığında kullanıyorum. 
Bunun dışında çorbalarım için vazgeçilmezim oldu. Ayrıca şipşak muhallebi hazırlamada da normal ve turbo hızda çalışan blender özelliğine bayıldım.

http://instagram.com/p/xAMCWTswb8/?modal=true

Mutfagı seven ve çıkmayan biri olarak Arnica Maestro ilk günden beri benim için çok özel bir yardımcı...

Teknik özelliklerini aşağıda görebilir ve detaylı bilgi için linke tıklayabilirsiniz.
Ürünün 3 yıl garantisi ve 7 yıl çalışma ömrü verilmiş ama tabii ki bu ömrü uzatmak yıldıza yakışır şekilde kullanıma bağlı :) Sizce de öyle değil mi? 

http://www.arnica.com.tr/upload/maestro.pdf

• 800 W motor
• Parçalayıcı hazne
• Çift başlıklı çırpıcı
• Paslanmaz çelik blender aparatı
• Rendeleme
• Dilimleme
• Hız ayarı

Bunların dışında silikon kapaklı ölçü kabı ise benim saklama kabım oldu :)Kaymaz tabanı ve birçok işlevi ile mutfaklarında rahatlık arayanlara kesinlikle tavsiye ederim. 
Hatta az önce yine mutfakta Maestro'm ile birlikteydik ve yine bir şeyler hazırladık :) Henüz fırında olduğu için ancak hazır olduğunda facebook üzerinden marifetlerimizi görebilirsiniz :))
Birkaç dakika içinde harika lezzetler hazırlamaya yardımcı olan bu ürün için Sevgili Arnica'ya ve tabii ki Fatma'ya çok teşekkür ederim.

http://www.arnica.com.tr/

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN