12 Şubat 2015 Perşembe

Erboristica Extra Sinum Fuller Firmer Breast / Göğüs Sıkılaştırıcı ve Büyütücü Krem


Merhaba,daha önce Kozmobio ürünlerini kullandığımız buradaki yazımda anlatmıştım.
Şimdi ise yine bir Kozmobio ürününü tanıtmak istiyorum sizlere...

Başta İtalya ve İngiltere olmak üzere Avrupa Birliği standartlarına uygun %100 doğal içerikli ürünleri bizle buluşturan  Kozmobio'nun , yine %100 doğal organik bitkisel etkenlerden oluşan formüllü  Erboristica Extra Sinum Fuller Firmer Breast / Göğüs Sıkılaştırıcı ve Büyütücü kremini kullanmaya başladım. İçeriği ve özellikleri hoşuma gitti ve sizlere de aktarmak istedim. Kullanım sonrası yine izlenimlerimi aktaracağım.
Ürünün,İtalya'nın Ferrara Üniversitesi'nde klinik testleri yapılmış.Bu testler sonucunda göğüs yağ dokusunda gözle görülür sıkılaşma, dolgunlaşma ve dikleşme gerçekleştiği kanıtlanmıştır. Ürün kremden ziyade losyon formunda. Çok güzel sütlü kahve tadına içinde sanki altın parçacıkları varmış havasını uyandıran losyon formunda. 
Tüp şeklinde ancak ağız kısmının pompalı olması kullanım açısından kolaylık sağlıyor.Kokusu hani denizden çıktıktan sonra güneş sonrası koruyucunuzu sürersiniz deniz ve sürdüğünüz losyonun karışımı teninizde çok hoş bir koku bırakır,işte o tarz bir kokusu var. Bir an kendimi tatilde hissetmedim değil :))
İçeriğinde; Mür reçineli özü, Ayva çekirdeği ekstresi, MangosteenKigelia Africana özü (Poliphenols)Ginseng Fitosoma ®, At Kestanesi kabuğu Fitosoma ®, Fitosoma corteccia, Aescin Nannochloropsis oculata MikroalgArgan Yağı, Lupinus albus proteinler, Chlorella vulgarisMacadamia Yağı, Jojoba Yağı, Shea yağı bulunuyor. 
Büyüme ve sıkılaştırma özelliklerinin yanı sıra nemlendirici ve besleyici özelliği ile de ipeksi bir görünüm kazandırıyor. Aynı zamanda boyun bölgeniz için de kullanabilirsiniz. 
Erborostica ürünlerinin genel özelliklerine bakacak olursak;
•          Petrokimya türevleri içermez (vazelin, parafin, hidrocarbon) ve silikon
•          Hayvansal ürünler içermez
•          Boyar madde içermez
•          “Kabarma yapmayan, biyolojik ve hassas” diye  tanımladığımız, çevre dostu
koruyucu karışımlardan oluşur.
Erboristica Göğüs Sıkılaştırıcı ve Büyütücü kremin, günde 2 defa dairesel hareketler ile göğüsün alt bölgesinden ucuna doğru masaj yaparak uygulanması öneriliyor.
Spor yapamayanlar ve hali hazırdaki göğüs formunu korumak ve kendince biraz olsun güzelleştirmek isteyenler için Erboristica Extra Sinum Fuller Firmer Breast  !!!
Tüm ürünleri  www.kozmobio.com sitesinde inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. 

 1. Ben de bu markanın sabununu denemiştim. Seni izlemeye aldım. Ben de bloğuma beklerim.

  www.bakbuharika.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. temizleme ürünlerini ve göğüs ürününü kullanıyorum. kokusuna bayıldım. temizleme ürünleri de çok iyi,göğüs ürünü konusunda daha kullanmam gerekiyor :)

   Sil
 2. Bu tarz ürünler hiç kullanmadım. Hep bana uzak gelmiştir. Açıkcası pekte inandırıcı bulmuyorum.
  Kullandıktan sonra tavsiye daha etkileyici derim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de ilk defa deneyeceğim yine ileteceğim buradan,sevgiler

   Sil
 3. Ben de yorumlarınızı merakla bekliyorum. Daha önce bir markanın almıştım ama adını hatırlamıyorum. Pek işe yaramamıştı :D www.acemiden.com

  YanıtlaSil
 4. teşekkür ederim,ben de ilk defa kullanıyorum,bakalım ne olacak? :)

  YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN