13 Şubat 2015 Cuma

KESKİN COLOR’DAN, SÖZCÜKLERE ÇİÇEK AÇTIRAN YENİ SERİ…


            Günlük tutmak ya da şiir yazmak, yazma yeteneğinizi geliştirmenizin yanı sıra kendinizi ve duygularınızı en güzel şekilde ifade etmeyi öğrenmeniz açısından da büyük önem taşıyor. 50 yıllık deneyimi ve üstün kaliteye sahip ürünleri ile kırtasiye sektörünün öncü ismi Keskin Color, şimdi çiçek figürlü defterleri ile günlük tutmak ve şiir yazmak isteyenlere son derece romantik bir seri sunuyor.

            Belki duyguları sözcüklere dönüştüren şair ruhlu birisiniz belki de yaşadıklarını günü gününe not eden bir romantiksiniz… Her iki durumda da sayfalar sizin evreniniz ve kelimeler de sesiniz.  Kırtasiye sektöründe üstün kaliteye sahip ürün serileri ile adından söz ettiren Keskin Color şimdi sizin için çok özel bir seri üretti. Şiir yazarken ya da günlük tutarken yararlanabileceğiniz defterlerden oluşan seri, kapağındaki rengarenk çiçek figürleri ile dikkat çekiyor. Öte yandan kapağındaki figürleri iç sayfalara da taşıyarak son derece romantik bir tasarım ortaya koyuyor. Keskin Color’ın çiçekli defter serisi, daha fazla ilham için yolculuk ettiğinizde yanınızda kolayca taşımanız için de son derece uygun boyutlarda üretiliyor. Ürünler, kalitesi ile fark yaratırken ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO14001 belgeleri ile de kalitesini güvence altına alıyor.

Keskin Color’un çiçek figürlü çok özel defter serisi seçkin kırtasiyelerde sizleri bekliyor…


 1. Çok şık canım.Özellikle iç sayfaların da renkli olması güzel.

  YanıtlaSil
 2. evet bana da çok şirin geldi :)

  YanıtlaSil
 3. cok seker ne kadar renklı...
  www.kuzununannesi.com

  YanıtlaSil
 4. Çok şirinler :) Deftleri görünce ilkokul-ortaokul yıllarıma gittim :) Anı,hatıra defterlerimiz vardı böyle süslü püslü :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evt ve cümlemiz neydi ; kendin gibi güzel bu sayfayı bana ayırdığın için teşekkür ederim ...
   :)))

   Sil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN