20 Mart 2015 Cuma

EĞLENCELİ, RENKLİ VE SEVİMLİ;KESKİN COLOR’DAN BAYKUŞLU BLOKNOT SERİSİ… KESKİN COLOR’DAN BAYKUŞLU BLOKNOT SERİSİ…Onlar kuşlar dünyasının belki de en gizemli canlıları… Birçok kültürde bilgeliği simgeleyen baykuşlar, son zamanlarda farklı ürünlerde tema olarak karşımıza çıkıyor. Baykuş temalı ürünler tüm dünyada giderek bir trend haline gelmiş durumda. 50 yıllık deneyimi ve üstün kaliteye sahip ürünleri ile kırtasiye sektörünün öncü ismi Keskin Color da şimdi kapaklarında birbirinden sevimli baykuş figürleri bulunan bloknot tasarımlarıyla bu trende yeni bir yorum getiriyor.


            Bugün dünyada tam anlamıyla bir baykuş çılgınlığı yaşanıyor. Doğanın bu esrarengiz canlıları, tüm sevimlilikleriyle farklı ürünlerin teması olarak karşımıza çıkıyor. Sevimli baykuşlar şimdi de kırtasiye sektöründe üstün kaliteye sahip ürün serileri ile adından söz ettiren Keskin Color’ın rengarenk bloknot serisinde size göz kırpıyor. Ofiste ya da okulda pratik şekilde notlarınızı almanız için ideal olan bloknotlar, baykuş figürleri ile tüm dikkatleri üzerine topluyor. Keskin Color’ın baykuş figürlü bloknot serisi, ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda kolayca taşımanız için de son derece uygun boyutlarda üretiliyor.


 Ürünler, kalitesi ile fark yaratırken ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO14001 belgeleri ile de kalitesini güvence altına alıyor.
Keskin Color’ın baykuş figürlü çok özel defter serisi seçkin kırtasiyelerde sizleri bekliyor…
www.keskincolor.com


  1. Baykuşu severim..güzele benziyor

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. ben de .. renkli şeyler hoşuma gidiyor kırtasiye ürünlerinde:)

      Sil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN