2 Mart 2015 Pazartesi

ERA KOLEJLERİ "FARKINDAYIM" FOTOĞRAF YARIŞMASI

"Yardımseverliği en iyi sen görüntüle, #farkindayim hashtag'i ile Instagram'da yayınla, yaratıcılığın ile ödül kazan..."ERA Kolejleri, Instagram’da "FARKINDAYIM” adını taşıyan bir yarışma başlattı. Yardımseverlik konulu bu yarışmada en yaratıcı fotoğraf karesini yakalayan ve ERA Kolejleri Facebook sayfasında yer alan oylama aplikasyonunda en çok oyu alan ilk 3 yarışmacıyı renkli ödüller bekliyor.

Yarışmada
Birincilik Ödülü  : I-Pad Air    + ERA Kolejleri’nde Yüzde 25 Eğitim Bursu
İkincilik Ödülü    : I-Pad Mini + ERA Kolejleri’nde Yüzde 20 Eğitim Bursu
Üçüncülük Ödülü: Sony PSP   + ERA Kolejleri’nde Yüzde 15 Eğitim Bursu

Ayrıca yarışmaya katılıp, oylama sayfasına girmeye hak kazanan herkese ERA Kolejleri kayıtlarında yüzde 10 oranında Eğitim Bursu verilecek Fotoğraf yarışmasına katılım için yarışmacıların "yardımseverlik" ile ilgili fotoğraflarını #farkindayim hashtag'i ile Instagram'da yayınlaması gerekmekte…

8 Mart 2015 tarihinde sona erecek olan “FARKINDAYIM” Fotoğraf Yarışması'nda fotoğraf oylamaları, ERA Kolejleri Facebook Sayfası'nda yer alan oylama aplikasyonu üzerinden yapılacak. Etkinlik, 5-16 yaş arasındaki gençlerimizin yardımseverlikle ilgili duyarlılıklarını artırmayı ve gözlemlerini paylaşmayı hedefliyor.

Facebook Duyurusu Linki: http://goo.gl/YyNyvN

  1. Çok anlamlı bir yarışma.. Tüm katılımcılara başarılar :)

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN