27 Mart 2015 Cuma

Isana Med El Kremi İncelemesi

Geçtiğimiz Aralık ayında sevgili http://sosyalannem.blogspot.com.tr/ blog yazarı Fatma ile düzenlediğimiz etkinlikte Rossmann'ın hediye paketinde yer alan Isana Med El Kremi,benim gibi çılgın bir krem düşkününün krem koleksiyonuna eklendi :) Koleksiyon diyorum çünkü gerçekten özellikle de ellerim için kremsiz duramıyorum. Evin her odasında bir krem mutlaka vardır.

20150314_021712


Isana Med El Kremi,çok kuru ve çatlamış eller için bir ürün.Ellerim çok kuru değildir ancak ben sık sık kremlemeyi seviyorum. Isana Med'i kurumuş eller için önerildiğinden çantamın içinden ayırmıyorum.Soğuk havalarda dışarıdayken canım ne zaman isterse çantamdan çıkarım ellerimi nemlendiriyorum.

20150314_021730

İçerğinde Çuha çiçeği ve E vitami etkenli maddeler yer alıyor. Sorunlu olmayan ellerim için nemlendiricisi oldukça güzel. Kokusunu ise hafif pudramsı buldum. Yoğun rahatsız edici bir koku olmaması da ayrıca beni mutlu etti. 
Cilt tarafından çabuk emiliyor ve bazı kremlerde karşılaştığımız gibi cilt üzerinde yağlı bir tabaka ile kaplanmış gibi bir durum yaşatmıyor. İster çok kuru elleriniz olsun,isterse sadece hafif nemlendirilmek istenen elleriniz olsun Isana Med bu konuda görevini yerine getiriyor.

20150314_021804

Rosmann'a yolunuz düşerse Isana bölümünü ziyaret edin derim, tüm ürünlerinde olduğu gibi Isana ürünlerinin de fiyatları oldukça uygun.

Siz Isana ürünlerini denediniz mi,hangilerini tavsiye edersiniz?
Görüşmek üzere.. :)

**Bu yazı 'bloggerlarpaylasiyor.com' da yayınlanmıştır.

Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN