18 Mart 2015 Çarşamba

Schön Avokado Özlü El ve Yüz Kremi


Kremler konusunda düşkünlüğümü ve özellikle ellerim için özenimi sanırım artık bilmeyeniniz yok :)
Sevgili Fatma'nın etkinliği sayesinde tanıştığım Bitki özlü güzellik markası Schön 'ün Avokado özlü El ve Yüz Kremini paylaşacağım sizlerle bugün. 


Oldukça yağlı bir yapıya sahip olduğu için sadece ellerim için kullandığımı söylemekle başlamak istiyorum. Nem deposu olan Schön Avokado Özlü El ve Yüz Kremi oldukça iyi yumuşatıyor.Ellerime sürdüğüm andan itibaren yumuşacık ve ferahlamış hissediyorum.
Lesitin ve yağ asitleri açısından zengin Avokado yağını içermesinin yanı sıra içerdiğinde gliserin, E, A ve D vitaminleri yer alıyor.Ayrıca içerisinde Paraben bulunmuyor.Krem normal ve kuru ciltler için ideal. Benim karmadan yağlıya dönük bir cildim olduğu için ve yağ oranı bana göre yüksek olduğu için yüzümde kullanmayı tercih etmedim.Ancak çok soğuklarda sık sık dışarıdaysam ve cildimde kuruluk hissettiysem arada bir de yüzüme sürüyorum.Kıvam olarak çok katı yada akışkan değil,tam elinizde yayabileceğiniz bir formda.
Tamamen bitki özlü yapısıyla cildi dış etkenlerden de koruyan Schön Avokado Özlü El ve Yüz Kremi  konusunda google'da araştırma yaptığımda,su kaybını önlediğini, cildi yenileme ve cilt hücrelerini serbest radikallere karşı korumakta büyük oranda etkili olan bir yapıya sahip olduğunu öğrendim.

Sizler Schön ürünlerini kullandınız mı,hangilerini denediniz,tavsiyeleriniz neler?
Görüşmek üzere :)
  1. ben tesadüfen aldım kullandım...çok beğendim...ama sadece ankarada bulabiliyorum ...ben eskişehirde oturuyorum...gittiğimde birkaç kutu alıyorum ...şimdi bitti ama burda bulamadım,Ankaraya gitme olasılığım şimdilik yok..nasıl ulaşabilirim bu kreme?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. n11.com da ve kozmetikvar.com da bulabilirsiniz.

      Sil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN