30 Nisan 2015 Perşembe

Flormar Miracle Pen Slim Touch İncelemesi

Merhaba,

Eyeliner çekmek genel olarak zor gelir değil mi? Bu konuda kolaylıkla elinizin alışacağı bir üründen bahsedeceğim.. Flormar'ın geçen yıl çıkardığı Pin Up serisinden Miracle Pen Slim Touch kalem formu ile oldukça rahat kullanabileceğiniz bir ürün. İlk elime aldığımda, ki yıllardır eyeliner kullanmıyorum zorlanacağımı sanmıştım. Ancak kalem çeker gibi elde tutuşu rahat olduğundan zorlanmadım.

2015-03-16 16.00.57


İlk sürüşte klasik eyeliner gibi gözümü açtığım anda göz kapağımda 'Acaba çizgi oluşur mu?' diye denedim ve hemen kurumuştu. İnanamadım, elimle hafifçe dokundum ve bulaşma olmadı. Ancak rengin belli olması için üstünden bir kez daha geçmem gerekti. Bence tek seferde tam rengini veremiyor. 

20150323_011802

Kalıcılığı konusunda da biraz yetersiz olduğunu düşünüyorum. Birkaç saat sonra tazelemek gerekebilir,tabii bu cilt yapınıza göre değişebilir. Bulaşma yada dağılma olmamasına rağmen makyajı çıkarma zamanı geldiğinde, gözümden kolaylıkla zorlanmadan çıktı.
Flormar Miracle Pen Slim Touch'ın Sapphire Blue,Emerald Green,Onyx Black,Sardonyx Brown,Cavansite Blue ve Hematite Gray isimlerinde 6 çeşit rengi bulunuyor. Bendeki rengi siyah / Onyx Black..
Günlük makyajımın parçası haline gelen Flormar Miracle Pen Slim Touch'ın kömür siyahı rengini de çıkarırlarsa ilk alacaklardan biriyim. Kalem formundaki kullanım kolaylığı ve ucunun sivri oluşu ile ister kalın, ister ince hatlı uygulama yapabilirsiniz. 

20150323_011627

Bir çok yerde satılan ürünün satış fiyatı 12,90 TL. Peki siz Flormar Miracle Pen Slim Touch 
Eyeliner denediniz mi, nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyorum.

Sevgiler
**Daha önce 'Bloggerlar Paylaşıyor' sitesinde yayınlanmıştır.

  1. daha çok kalem çekiyorum ben gözüme ..daha kolayıma geliyor..

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN