23 Nisan 2015 Perşembe

İLKNUR'UN DÜNYASI İLE BİOTA LANSMANI


2 hafta önce Sevgili İlknurun Dünyası İlknur'cuğum  davetlisi olarak Biota lansmanındaydım.
Lansman Üsküdar'da bulunan  Queen Hotel'deydi. Biraz geç kalmıştık ama bizi beklemişlerdi :) 


Ortam,hazırlıklar ve sunum harikaydı. Otelin hazırladığı ikram bölümünde birçok çeşit ve benim gözdem kahve yer alıyordu :) Lansmanı kahvemi içerek keyifle ve pür dikkat dinledim.

Masadaki yerime geldiğimde yine İlknur zarifliğini konuşturmuş. Herkesin ismine özel yazılmış çerçeve süperdi. 


Biota markalarının bir bölümü eczanelerde, bir bölümü marketlerde satılıyormuş.
Bioder, Bioxcin, Nutraxin, Nutri Baby, Biobaby ve Biolady sadece eczanelerde, Bioblas, Restorex ve yeni epilasyon markaları Bioxet ise marketlerde satılıyor. Lansman   saç ürünleri ile başladı. Saç dökülmesi nedir,dökülme nedenleri gibi konularda bilgi sahibi olduk. Saçın koparak dökülmesi saç uçlarının kırılmasıymış. Saçlar koparak dökülmez, sadece kırılırmış.Gerçek dökülme saç kökünün ölmesinden kaynaklanırmış.Biotada farklı saç sorunlarına göre üretilmiş %100 doğal ürünler yer alıyor.
Bioblas'ın yapılan testler sonucunda saç dökülmesini azalttığı ve yavaşlattığı,saça esneklik kazandırdığı,zayıflamış saçları güçlendirdiği belirtilldi. Bioblas'ın saç çeşit ve sorunlarına göre 7 çeşidi bulunuyor. Ayrıca Bioblas bakım grubunda saç maskeleri,şekillendiricileri ve sıvı saç kremlerini de bulabilirsiniz.


Ve sırada saçların iki kat daha hızlı uzamasını sağlayan Restorex; Restorex'i lansman öncesinde kullanmaya başlamıştım. Gerçekten bu konuda süper bir şampuan diyebilirim. Rextorex için şimdi bahsedeceğim faydalarını hepsi %100 saçlarımda gördüm.
Rextoex,saçların oldukça hızlı şekilde uzamasını sağlıyor. Yıkadıktan sonra saçlarınız yumuşacık oluyor ve parlıyor.Saçlarınızı hergün Restorex ile yıkamanın bir sakıncası olmadığı ve tam tersine daha hızlı uzama etkisi gösterdiği iletildi. 

Bioder Tüy azaltıcı ürün grubunda  ; Yüz Serumu,Vücut Serumu,Vücut bölgesi ve Yüz bölgesi için ayrı ayrı krem/jel ürünleri yer almakta.
Bioder Bakım grubunda ise,  Bio-Clean Temizleme Serisi,Aqua Soft Nemlendirme Serisi,Age Reverse Anti-Aging Serisi,Atocare Atopik Ciltlere Özel Seri,Mela-Tone Leke Karşıtı Seri,Acne-Clean Akne Karşıtı Seri ve Suncare Güneş Serisi yer alıyor. Hediye sepetimizde yer alan Aqua soft 24 saat nemlendirme özelliğine sahip ve bio-clean 2si 1 arada temizleyici peeling jel cildinizi derinlemesine temizleyip,yeniliyormuş. 


Biobaby grubunda Yeni Doğan Serisi, Temizlik ve Hijyen Serisi, Günlük Bakım Serisi, Özel Bakım Serisi ve Güneş Bakım Serisi  olarak 5 seri ve 17 adet ürün yer alıyor.Üretiminde Anzer kaynak suyu bulunuyor ve içeriğinde Prebiyotik yer alıyor.
 Ayrıca Biobaby ürünleri, en yüksek kaliteyi ifade eden 5 yıldız klinik test derecesi almış.

Biota'nın vitamin ve mineral desteği sağlayan markası %100 doğal ve bitkisel içerikli Nutraxin'in ise 15 farklı ürünü var. Nutraxin ürünleri yanında, neden besin desteği alamalıyız konusunda da bilgi edindik.Ürünlerin içeriğindeki tüm bitkiler esas yerlerinden,yetiştiği ülkelerden alınarak üretime katılıyor.Seride kilo vermeyi kolaylaştırma, bağırsak sistemini düzenleme, ciltte yaşlanma ve selülit oluşumunu engelleme, saç dökülmesini önleme ,bağışıklık sistemini destekleme,eklem sağlığı,kalp-damar sağlığı,ödem,yorgunluk gibi pek çok soruna yardımcı olacak takviye ürünler yer almakta
Bu grupta çocuklar için de koku ve tat hassasiyetleri düşünülerek ve vücutlarının ihtiyaç duyduğu miktar göz önünde bulundurularak üretilen Nutribaby'de, Omega3,Multivitamin ve Immuncold olarak 3 çeşit yer alıyor.


Biolady‬Türkiye'deki ilk ve tek Prebiyotik içerikli kadın hijyenik pedi. Pedler nefes alabilir yapıya sahip ve klorsuz ağartılıyormuş.İçeriğindeki Prebiyotik ile mantar oluşumunun yapılan testler sonucunda büyük ölçüde engellediği ve vajinal hastalıklar konusunda hem önleyici hem de tedavi edici etkisi olduğu gözlemlenmiş.


Vee etkinlik sonrası eğlence başladı. Karaoke zamanı :)) Blogger dostlarla geçirilen güzel zamanlardan kesitlerle yazımı bitiriyorum.


Selfie çekmeyi de unutmadık :))


Güzel bir masa ile karşılandığımız lansmanda, dolu dolu bir sepet ve çiçekle uğurlandık..


Eğitici bilgilerin yer aldığı  lansman ve hediyeleri için Sevgili Biota'ya ,
 bu güne vesile olan Sevgili İlknur'a çok teşekkür ederim ..
Tüm ürünlerle kullanım sonrası detaylarla burada olacağım :) 


  1. çok eğlenceli bir etkinlik olmuş şekerim ama itiraf ediyorum ben olsam kareoke yapamazdım herhalde :-))

    YanıtlaSil
  2. tatlım canım arkadaşım daha özel ve güzel günlerde birlikte olmak dileğiyle.. yorumlarını bekliyorum:)

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN