21 Mayıs 2015 Perşembe

Bloggerlar Paylaşıyor ile Hamleys İstanbul 'da Anneler Günü10 Mayıs Pazar  günü, Anneler Günü'nü 15 blog yazarı ve kuzularımızla Bloggerlar Paylaşıyor ve Hamleys İstanbul  işbirliği ile Akasya Avm Hamleys mağazasında kutladık.


 10 th May we celebrated the Mothers Day with 15 bloggers and their kids, together with Bloggerlar Paylaşıyor and Hamleys İstanbul cooperation at the Hamleys shop in Akasya  Mall on sunday.
Etkinlik boyunca çocuklarımız, alışılagelmiş konsept dışında hizmetiyle bilinen Hamleys İstanbul'da gönüllerince eğlendiler,biz anneler hem bilgi aldık hem mağazayı gezdik hem de eğlendik :)

All our children had fun with extraordinary costumary service of Hamleys İstanbul,also we the mothers had a knowledge about Hamleys and had fun also.


Mağaza Müdürü Sevgili Ahmet Bey mağazayı gezdirip,Hamleys tarihi hakkında bilgi verdi.

Dear Store Manager Mr.Ahmet made us a tour in store and gave information about Hamleys history.
Pazarlama Müdürü Alper Bey de Hamleys İstanbul'un da yer aldığı 

Lösemili çocuklara oyuncak bağışının yapıldığı 

"Bir Dileğim Var" projesi hakkında bilgi verdi.


Marketing Manager Mr.Alper gave us a information about the
 'Bir Dileğim Var / I have A Wish'  project which allows everybody for 
Leukemia Children Toy donation.

Dünyanın en ünlü ve ilk büyük oyuncak mağazası olan İngiltere kökenli Hamleys Türkiye'de ilk defa 2014 'te kapılarını açmış. 255 yıllık geçmişi olan Hamleys,kurucusu William Hamley'in 1760 yılında hayal gücünün gerçeğe dönüşmesi ile hayat bulmuş.Oyuncakların çocuklara kutuda verilmemesi gerektiğine inanan Hamleys, onların dokunarak oynayarak tanımaları gerektiğini düşünerek tasarladığı oyuncakların demolarını yapıyor.O kadar beğeniliyor ki Kraliyet kendisine Nişane takdim ediyor ve İngiliz Kraliyet ailesinin oyuncakçısı oluyor.Nişaneyi de mağazanın heryerinde görebilirsiniz.  

The worlds most famous and first big toy store Hamleys originated in England,has a first store in Turkey at 2014.Hamleys occured with the imagination of William Hamley in 1760 and has a 255 years history.Hamleys beleived that the toys can not be given to kids in boxes ,according to this belief he makes children touch play and know the toys in store by demos.This store has appreciated and take a royal medal by Royalty. The store became Toy Store of Royalty.You can see this medal all around the store.
Dünyadaki en büyük mağazası 7 kat ve 12.000 m2 ile İngiltere'nin Regent Caddesi(alışveriş konusunda en kaliteli ve ünlü caddesi) üzerinde yer alıyormuş. İstanbul Akasya Avm'de yer alan mağazası da Türkiye'de yer alan en büyük 2.oyuncak mağazası..
Hamleys'i diğer oyuncak mağazalarından ayıran özelliği, çocukların mağaza içinde oyuncaklarla oynayabilmesi ve her an bir etkinlikle karşılaşabilecek olmanız.. Evet doğru okudunuz.. Mağaza içerisinde çocuğunuz istediği gibi dolaşabilir,istediği oyuncakla oynayabilir. Mağaza içerisinde birçok ürünün demolarını bir çocuğun elinde görmeniz mümkün :) İster çocuğunuz top oynasın,ister helikopter uçursun,ister zeka oyunları ile oynasın,ister balon şişirsin :)...Etkinliğimizde de çocuklarımıza ayrılan bölümde Lego havuzu yer alıyordu.Ayrıca kendileri ile ilgilenen ablaları ile de sihirli kalemle resimler çizdiler,yüz boyamaları yapıldı. 

The biggest store in the worlds is at England Regent Street (the most famous street in quality and shopping) and has 7 floors and 12.000 m2. The store located in İstanbul Akasya Mall is the 2.biggest Toy Store in Turkey. The biggest difference with any other toy store Hamleys; Children can play with Toys in the store and you can see an event at any time.Yes it is true ..Your children can play with any toy,it is possible to see a kid with a toy playing in the store. At they event they can play with balls,model toys,brain teasers.
In our event there was a Lego Pool at the area where they seperated for us. And also they paint with the Magic Pens with the help of the workers and make face paint.
Ayrıca mağaza içinde gönüllerince dolaşıp,istedikleri oyuncaklarla oynadılar.

Also the children play with all the toys as their wishes.


Dünyada en çok Hamleys'te satılan Tedy Bear'in eşi Hetty Bear ve kızların gözdesi Barbie ile resim çektirdiler.

The kids had photos with girls favorite Barbie and with Teddy Bear wich is worlds most sold Hamleys.Biz anneler de tabii ki:))

And also we;the mothers had photos :))

Müzik eşliğinde ikramlıklarımızı tatmak ayrı bir keyifti hepimiz için. Bu konuda Akasya Avm Bağ Pastanesi'ne çok teşekkür ederiz.Ayrıca Sevgili Hamleys'in bizim için  yaptırdığı pastamızı da kestik :)

Musical accompaniment was a distinct pleasure for as to enjoy our treats,We thank for this treats to Bağ Patisserie in Akasya Mall. And also we celebrate the date with the pie that Hamleys get done for as.
Vee etkinliğimizin sonuna yaklaşırken tüm kuzularımız için Hamleys tarafından hazırlanan hediyelerini Ahmet Bey ile dağıttık.

And at the end of our event we deliver the Hamleys gifts to our children with Mr.Ahmet.
Çocuklarımızın gün sonundaki mutlulukları görülmeye değerdi :)
Seeing happiness of our children worth everything at the en of the day :)


Çocuklarımızla geçirdiğimiz eğlenceli ve dopdolu gün için Hamleys İstanbul'a ve bizimle olan tüm blog yazarı dostlarımıza teşekkür ederiz..

We thank to all blog writers and Hamleys for a good and unforgettable day for us and for our children.


Mağaza ve eğlenceli günümüze ait karelerle yazımı sonlandırırken o güne ait paylaşımları 


#bloggerannelerhamleyste ve  #bloggerlarpaylasiyorcometkinlik hashtag'leri ile takip edebilirsiniz.

Yeni  #bloggerlarpaylasiyorcometkinlik 'lerinde  görüşmek üzere :)

As I am ending my writing with a photos of store and unforgettable day,you can follow all sharings #bloggerannelerhamleyste ve  #bloggerlarpaylasiyorcometkinlik hashtags.
See you soon in new Bloggerlarpaylasiyor.com in event. :)Hamleys İstanbul'daki Sevgili Blog Yazarı Arkadaşlarımız;
The blog writers at Hamleys Istanbul ;

Arzu Batur            http://www.lezzettramvayi.com/
Arzu Göncü        http://www.vanilins.com
Emine Coşkun        http://www.kakuleninbebekleri.com
Elmas Gelincik        http://elmasgln.blogspot.com.tr/
Fatma Doğan        http://sosyalannem.blogspot.com.tr
Gizem Saylan        http://gizemin-blogu.blogspot.com/
İlknur Koyuncu       http://www.ilknurundunyasi.com/
Kübra Durak        www.okulanneleri.com
Melis Hasırcı        http://www.oncekadinsonraanne.blogspot.com.tr/
Nihan Keçeci       www.sansbocegi.com
Pınar Şenoğlu       www.pinarlahayat.com
Seyhan tavaşoğlu  http://defnenil.blogspot.com
Şafak Karadeniz    http://www.safagindunyasi.com/
Şebnem Kayaol     http://www.alisverismakyaj.com/
Zehra Abdulhadi    http://www.zehraslife.com/

Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN