12 Mayıs 2015 Salı

NİHAN ve ŞAFAK' LA 23 NİSAN VOL 3 / SPONSORLARIMIZ


Hastalığı ve yoğunluğu kısa bir süreliğine atlatmışken ilkini 18 Nisan'da düzenlediğimiz  #nihanvesafakla23nisan etkinliğimizin sponsorlarını tanıyalım:)


Kahvaltılarımızdan eksik olmayan Anavarza Bal,hastalıkta sağlıkta hep bizimle :) 


Sevgili Arişte Peynir çocuklar için ürettiği çubuklu ve tavşan,kelebek,kirpi gibi onları mutlu edecek şekilli kaşar peynirlerinden kuzularımıza gönderdi. Evde bizim de ortak olduğumuz lezzet için teşekkür ederiz ..Blogger dostu Bebak Acıbadem yaza bizi ve kuzularımızı Güneş sütü ve spreyi ile hazırladı bile ..Teşekkürler :)İlk kez bir blogger etkinliğinde yer alan Bonex, yangın söndürmede etkili toz şeklinde bir formül.. Teşekkürler..
Piyasada yeni yerini alan meyve suyu dolgulu,rengarenk Chupa Chups'lar ilk olarak etkinliğimizde yer aldı.. Biz bayıldık :) Teşekkürler...Kurabiyem daha doğmadan minik kıyafetlerini yıkadığım,yıllardır da devam ettiğim güzel kokulu Dalin' de deterjan,şampuan ve yağdan oluşan harika bir hediye sepeti göndermişti kuzularımız için..Çok teşekkürler :)

Her zaman blog yazarlarının yanında olan Dermokil bu kez çouklarımız için bizimleydi. Çocuklarımıza şampuan,bizlere de mini hediyelerini göndermişlerdi.Çok teşekkürler :)
Dermokil ürünlerinden deneyimime ait yazıyı burada okuyabilirsiniz.Duru Bulgur lezzetini bilmeyen yoktur sanırım..Bulguru farklı lezzetlerle denemek isteyenler için birçok çeşidini Duru Bulgur bizler için yapmış bile :) Teşekkür ederiz etkinliğimizde bizlerle ve sofralarımızda olduğunuz için :)
Mantarlı Duru Bulgur'u çoktan denedik bile :)

Düşyeri Leiko Ayas ve Peppe dergileri ile çocuklarımızı sevindirdi,Teşekkürler :)Çocukların el/göz koordinasyonu ve gelişimini destekleyen Edukids,çocuklarımızın yaşlarına göre  Eğitici Oyun Kartları göndermişti. Çok teşekkür ederiz :) Çocukların yaşlarına gelen hediye gruplarından biri de Değerli GD Kitap Dağıtım'ın gönderdiği kitaplardı.Birbirinden güzel kitaplar için teşekkür ederiz ..
Gratis'te Splat çocuk ve yetişkin diş macunlarıyla etkinliğimizdeydi. Splat ürünlerini kullanırken bitmeden yenilerinin gelmesi çok iyi oldu..Teşekkürler :)
Kliksa hediyeleri ile hem anneleri hem de çocuklarımızı mutlu etti :) Teşekkürler...


Yıllardır masalarımızda yer alan Knorr 'da lezzetleri ile bizimleydi.. Çok teşekkürler :)%100 Orjinallik garantisi  ile bünyesindeki markaları Türkiye ile tanıştıran Sevgili Kozmobio'da mis gibi sabun ve sample hediyeleri ile bizimleydi. Teşekkürler :)
Kozmobio ürünlerinden deneyimime ait yazımı burada okuyabilirsiniz.

Henüz postlar bitmedi :))Bir sonraki postumda değerli sponsor firmalarımızı tanımaya devam edeceğiz..
Takipte kalın :)

Etkinlikle ilgili paylaşımları Sosyal Medya'da 
#nihanvesafakla23nisan hashtag'i ile görebilirsiniz.

Katılan blog yazarı dostlarımız ; Alfabetik olarak destek veren değerli firmalarımız;  1. güle güle kullanın canikom :-))

    YanıtlaSil
  2. Ne güzel bir etkinlik olmuş:)Hediyelerinizin hepsi bir birinden güzel..İyi günlerde kullanın:)Sevgiler..

    YanıtlaSil
  3. Güzel bir etkinlik olmuş,hediyelerde çok güzel iyi günlerde kullanın.Sevgiler.

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN