18 Mayıs 2015 Pazartesi

NİHAN ve ŞAFAK' LA 23 NİSAN VOL 4 / SPONSORLARIMIZ 2


#nihanvesafakla23nisan etkinliğimizin sponsorlarına devam edelim di mi? Birçok değerli firmamız bize destek verdiği için tek postta bitecek gibi değildi :)


Sevgili Lav sadece çocukları değil anneleri de şirin Angry Birds kupalarıyla mest etti :) Bizim evde Lav kupalar hariç hepsi tarih oldu :)) #yenibircam #yenibirheyecan

Sponsorlarımızdan Luna Organizasyon 'un daveti ile Snowpark'a ve İstanbul Akvaryum'a çok eğlenceli iki gezimiz oldu :)Çok teşekkürler :) 
Snowpark yazımı burada okuyabilirsiniz. İstanbul Akvaryum yazım da birkaç güne blogta olacak :)

Güçlü Omega-3 içeriği yanında A,D ve E vitaminleri de içeren, Norveç’te üretilen ve dünyada 160 yıldır güvenle kullanılan doğal karışık meyve aromalı Möller’s Omega-3 'te  çok şirin paketlerle çocuklarımız için bizimleydi.Çok teşekkürler :)
Birçoğunuzun artık yabancı olmaığını düşündüğüm ,uçucu kimyasallar içermeyen, kokusuz ve çevre için zararsız su bazlı Nail Trick ojelerde etkinliğimizde bizimleydi ve herbir annemize farklı renklerde ojelerinden gönderdi. Bana sürpriz paketimden Lacivert çıktı :) Nail Trick hakkındaki yazımı burada okuyabilirsiniz..Her ay yeni bir sürpriz kutu ile anne ve anne adaylarını mutlu eden Narkutu, 2015 takvim ve geri dönüşümlü kağıttan ajandaları ile etkinliğimizde yer aldı. Teşekkürler :) Narkutu hakkındaki yazımı burada okuyabilirsiniz.Burun tıkanıklığının yanı sıra rinit,soguk algınlığı,geniz akıntısı ve sinüse baglı rahatsızlıklarda da kullanabileceğiniz Nasorinse Plus ile Abfen Farma da etkinliğimize destek olan firmamızdı.Çok teşekkürler :)

Nesli Desing tüm prens ve prenseslerimizin isimlerinin baş harflerine göre hazırlanmış çok güzel duvar süsleri ile bizimleydi.. Hepsine özel olarak hediyelerine eklenmiş notları için de ayrıca çok teşekkürler :)
Biz henüz asmaya kıyamadık:) Boya işleri sonrasında odamızın yeni haliyle duvarımızda yerini alacak ...#kirlenmekgüzeldir hayatınızda Omo varsa :) O zaman durmak yok #hadihareketlen ,kirlen ve öğren :) Teşekkürler Omo ...

Bebeğinizin toksik kimyasallarla temas etmemesi için özel olarak üretilen Organicare' de etkinliğimizde bizimleydi. İlk olarak kızımın bebekliğinde tanıştığım Organicare ile tekrar birlikte olmak çok güzel.. Teşekkürler...Blogger dostu firmalardan Pakmaya zengin ürün yelpazesinden çocukların her zaman gözdesi olan puding çeşitlerinden göndermişti.Çok teşekkürler :)
Çocukluğumuzdan beri bizi serinleten mutlu eden,vazgeçemediğimiz Panda şimdi çocuklarımız için bizimle :) Yılardır kalitesi ve farkıyla çizgisinden ödün vermeyen Panda'ya çok teşekkürler :)

Bloggerlara değer veren ve desteğini esirgemeyen,özel günlerde düzenlediği kampanyalarla bilinen  Parfumshopping.com 'da rengarenk far setleri ile annelerimizi mutlu etti..Isadora ve birçok kaliteli marka ürüne siteden ulaşabilirsiniz.  
Her zaman çocukların gözdesi rengarenk boya kalemleri ile harika bir set hazırlayan Pritt 'Türkiye 'ye çok teşekkürler :)Rituel de Beaute özel gün ağrı bandı,diş temizleyici ve burun bandından oluşan hediye seti ile bizimleydi. Özel gün bandını hemen bir arkadaşım denedi ve etkisini gördüğünü belirtti. Diş temizleyicisi ise çok büyük kolaylık. Ben çantamdan ayırmıyorum :) Çok teşekkürler 
Sanakapakolsun.com hem tüm davetli blog yazarı annelerimiz hem de bloglarının izleyicileri için günün anlamına uygun Atatürk resimli ve imzalı kapak hediye etti. Kendileriyle çalışmaktan onur duydum. 


Cilt ihtiyaçlarına uygun ve etkin sipesifik ürünler üreten Svr Laboratories 'e hediyeleri için çok teşekkürler.Yakında cildime uygun kullandığım ürünlerle ilgili yazım blogta olacak :)

Şarkgülü 'ne benim de kızımla birlikte zevkle vakit geçireceğimiz üçgen şekilli Monami mum boya (şekli hem tutuş açısından rahat hem de çok hoşumuza gitti) ve havuzda eğleneceğimiz deniz topu için çok teşekkürler :)Toyzzshop'a tüm kuzularımızın yaşına uygun kitaplar,kalem ve lego hediyesi için çok teşekkürler :)
Tupperware Türkiye Küçük Şef hediye seti ile tüm kuzular mutfakta anneleriyle harika lezzetler ortaya çıkaracak.. Biz başladık bile :))Çok teşekkürler...Unibaby Ailesi, yine kızımın küçüklüğünden beri ve halen güvenle ürünlerini kullandığım bir firma. Hediye seti ile tüm kuzularımız Unibaby'lendi..Çok teşekkürler :)

Uzay Kimya Benimbaby ürünleri ile etkinliğimizde yer aldı. Leke çıkarıcıyı ben de ilk defa deneyeceğim.Likit Temizleyici ise çok sevdiğim bir arkadaşımın paşasının malzemeleri için kullanılmaya başlandı bile :)

Geçen yıl tanıştığım rahatlatıcı burun damlası Xlear 'de etkinliğimizdeki destekçilerimizdendi. Çok teşekkürler :)Etkinlikle ilgili yazılarımın sonuna geldim. Ancak ürünler ve deneyimlerimizle ilgili yazıları ilerleyen dönemlerde Sosyal Medya'da 
#nihanvesafakla23nisan hashtag'i ile takip edebilirsiniz.

Katılan blog yazarı dostlarımız ; Alfabetik olarak destek veren değerli firmalarımız;
 1. Yanıtlar
  1. çok teşekkürler cnm benim,iyi ki geldin:)

   Sil
 2. Güzel bir etkinlik olmuş. Kutlarım... Hediyelerinizi güle güle kullanın...:)

  YanıtlaSil
 3. çocuklar için süper etkinlik olmuş bu canım harika elinize sağlık..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. saol balım,gün sonunda yorgun ama mutluydular :))

   Sil
 4. süper bir etkinlik olmuş emegınıze saglık Sevgiler LEZZETTRAMVAYI

  YanıtlaSil
 5. paylaşım için teşekkürler...


  http://microsoftteknolojileri.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 6. Güzel bir etkinlik olmuş. Kutlarım... Hediyelerinizi güle güle kullanın..Emeğinize sağlık

  YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN