19 Haziran 2015 Cuma

ÇALIŞAN BABALARA EN İDEAL HEDİYE KESKİN COLOR’DA…Bizim için hayatın her satırına mutluluk yazmak üzere gece gündüz uğraşan ve bizleri canları kadar seven babalarımıza çok şey borçluyuz. Bu yüzden hepimiz Babalar Günü’nde onlara anlamlı bir hediye ile teşekkür etmek istiyoruz. 50 yıllık deneyimi ve üstün kaliteye sahip ürünleri ile kırtasiye sektörünün öncü ismi Keskin Color, orijinal deri kapaklı bloknotlar ile babalar için oldukça şık hediye alternatifleri sunuyor.
            İş dünyası her zaman yoğun... Babanız bütün gün ofiste çalışıyor, toplantıdan toplantıya koşuyor, notlar tutuyorsa Keskin Color’un deri kapaklı bloknotları onun için en ideal Babalar Günü hediyesi… Üstün Keskin Color kalitesi ile üretilen bloknotlar, iş hayatında gün boyunca babanıza yardımcı olacak. Rekabet dünyasında ve devler arenasında bloknotuna ihtiyaç duyduğu her an, sizin desteğinizi yanında hissederek güç bulacak. Şıklığıyla dikkat çeken ürünler; siyah, açık kahve ve koyu kahve renk alternatifleri ile babanızın ofisteki masasına da çok yakışacak. Öte yandan uygun boyutu sayesine gerektiğinde yanında taşırken de ona hiç zorluk çıkartmayacak.

Keskin Color’ın Babalar Günü için değerlendirebileceğiniz birbirinden şık ürünleri, tüm seçkin kırtasiyelerde ve zincir mağazalarda sizleri bekliyor.

www.keskincolor.com

Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN