16 Temmuz 2015 Perşembe

İyi ki Doğdun Parmakkurabiyem !!!elvin doğum günü

Tam 7 sene önce bugün sana kavuştuk bebeğim. Geleceğin güne daha var diye biz hala aheste aheste hazırlıklardaydık ve ŞOK :) Hastaneye gidene kadar hiç heyecan yoktu biliyordum birkaç saat sonra kucağımda olacaktın. Ama ameliyathaneye girerken ağladığımı ve içeride uyuyana kadar bacaklarımın titrediğini hatırlıyorum.. Kendime ilk geldiğimde dudağımdaki kelime sendin 'Elvin iyi mi? ' Ve 7 senedir değişmedi..

İlk karşılaşmamızı hiç unutmuyorum. Sen benden önce odaya çıkmışsın,beni yukarı çıkardıklarında ortalığı yıkıyordun :) Yatağıma yatıp seni kucağıma verdiklerinde sanki 1 sn önce o ortalığı yıkan sen değildin, sanki Tıp oyunu oynuyormuşuz gibi susuverdin. Şu anda bile o günü düşünürken gözlerim doluyor annem..


elvin doğum günü

elvin doğum günü

elvin doğum günü

İlk nağmelerin,ilk öpüşün,ilk hareketlerin,ilk dansların,ilk sümüğün ( okuyanlar gülmesin o bile o kadar değerli ki) , ilk yürüyüşün,ilk anne deyişin ... hepsi dün gibi..


elvin doğum günü


elvin doğum günü
elvin doğum günü

elvin doğum günü


Sana kalıcı bir doğum günü hediyesi vermek istedim. Bu sana benim mektubum olsun birtanem.. Yıllar sonra bile sende kalacak bir hatıra olsun..


elvin doğum günü

Çok alışılmış bir laf ama o kadar doğru ki 'Anne olunca anlarsın'.. Evet anne oldum seninle ve anladım.. Dünyada hiçbir sevginin seni sevdiğim kadar güçlü olamayacağını, dünyadaki hiçbir korkunun sana zarar gelecek diye korkmamdan büyük olmayacağını, dünyadaki hiçbir isteğin senin başarılarla dolu bir ömür istememden çok olmayacağını ve dünyadaki hiçbir dileğin son nefesime kadar senden ayrı olmama dileğimden üstün olmayacağını anladım..


elvin doğum günü


Gözündeki yaş,saçının bir teli, 'Annecim' deyişindeki masumiyet,gülüşündeki mutluluk ..Herşeyin benim yüreğimin parçası kuzum.. 
Şükürler olsun ki Allah seni bana verdi..İyi ki doğdun birtanem,iyi ki benim kızım oldun..
Sağlık,mutluluk,başarı dolu seveceğin,sevileceğin nice güzel insanlarla geçireğin yılların olsun..
Yüzündeki tebessüm hiç solmasın,yolun hep açık olsun..
Doğum günün kutlu olsun Parmakkurabiye'm...
Seni çok rakamlara,kucaklara sığdiramayacağın kadar çok seviyorum..
Annen...

elvin doğum günü


 1. Hiç gülünür mü.. Sümüğü bile tatlı gerçekten..:) Evlat bu....Anne olunca anladık evet...Nasıl bir sevgiymiş bu.. Allah bağışlasın... Mutlu ve sağlıklı bir ömür dilerim.. Sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkürler cnm:) Allah tüm evlatlara sağlık güzellik versin,öpüyorum

   Sil
 2. Uzun yıllarınız olsun birlikte canım.
  Yalnız bişey diyeyim mi loğusa tacına bayıldım tam senlik :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tşkkrler cnm :) normal taçta aldılar ama ben bu taacı bulunca 'işte benim lohusa tacım' dedim :) aynen dediğin gibi tam benlik:D

   Sil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN