30 Temmuz 2015 Perşembe

Sana Kapak Olsun ile Tasarımlar Bir Harika !!!

Hatırlarsanız burada telefolarımızın ayrılmaz bir parçamız olduğunu ve onlar daha doğrusu bizler için özel olarak cep telefonlarımıza kapak tasarlayabileceğimiz istersek hazır olan kapaklardan seçebileceğimiz siteden, Sana Kapak Olsun 'dan bahsetmiştim.

Sevgili Sana Kapak Olsun geçtiğimiz Nisan ayında düzenlediğimiz etkinlikte değerlil blog yazarı konuklarımıza kapak kodu hediye etmiş ve tasarımlarını hayata geçirmişlerdi. Şimdi de Ağustos ayında  düzenleyeceğimiz etkinliğimiz için yine bizimleler. Öncelikle kendilerine çok teşekkür ediyorum.
Geçtiğimiz kapak siparişimi kendi telefonum için vermiştim.Bu kez ise eşim kendi için istedi. Sana Kapak Olsun sayesinde çekirdek ailemiz hep avucunun içinde :)


Eşimin cep telefonu sonrası kızımıza bir doğum günü hediyesi daha olsun istedik ve tableti için onun sevdiği şirin Pony'lerle dolu bir kılıf tasarladık. Sitede ister hazır olan kapak tasarımlarından sipariş verebiliriz isterseniz kendiniz tasarlayabilirsiniz. Kapaklar UV dijital baskı olduğu için ter ve sudan etkilenmiyor,resimlerde solma olmuyor. Eski veya yeni bir çok cep telefonu modeli için kapak seçenekleri bulunuyor. 
Kredi kartı ödeme seçeneği yanında kart kullanmayan yada kullanmak istemeyenler için Kapıda Ödeme seçeneği de mevcut.Üstelik sitede farklı kampanya seçenekleri de zaman zaman yer almakta.
Sitede 5 iş günü olarak belirtilmesine rağmen h.sonuna denk gelmediyse 24 saat içinde kapağınız kapınızda oluyor.Bu arada unutmadan sitede tasarım yada herhangi bir konuda takıldığınızda direk online destek alabiliyorsunuz.
Kısacası bu sitede herşey sizin istediğiniz gibi ilerliyor ve sonuçlanıyor..

Siparişlerimizin her ikisinde de koşulsuz müşteri memnuniyeti,samimi ilgi ve hızlı kargo ile yine klasik Sana Kapak Olsun mutluluğunu yaşadık. Bu gidişle bize daha epey bi kapak olacak :)))
Siz de kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek isterseniz doğru adres Sana Kapak Olsun :)  1. Tabletin kapağı da çok güzel olmuş. Güle güle kullansın minik..::) Sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. Ben de çok memnun kalmıştım. Tasarım kapak yapan en iyi firma bence..

  YanıtlaSil
 3. Kişisel tasarımlar özellikle telefonlarda çok güzel (:

  YanıtlaSil
 4. Hem baskı kalitesine hemde hızlı kargolarına hayran kaldım.Hediye olarak da muhteşem bir alternatif bence :)

  YanıtlaSil
 5. Bloguma beklerim eger gelmediytsen :)kozmetikpsikolojisi.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
 6. Harika kapaklar. Teslimat hızı da muhteşem.

  YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN