7 Temmuz 2015 Salı

SVR Xerial 10 Lait Corps


#nihanvesafakla23nisan etkinliğimizin sponsorlarından SVR Laboratories'in hediye paketinde yer alan SVR Xerial 10 Body Lotion 'u bir arkadaşıma hediye ettim. Kendisinin cildi çok kuru. Cildi çok kuru olduğu için devamlı nemlendirmesi gerekiyor. Zaman zaman o kadar kuruyor ki cildinde pullanma sorun
u yaşadığı da oluyor.Kremin bu sorunu için 10 numara olduğunu,egzama sorunu yaşadığı elleri için bile  faydasını gördüğünü iletti. Uzun süreli nemlendirme sağladığını ve kuvvetli bir krem olduğunu belirtti.Hızlı emilimi sayesinde sürdükten sonra kuruluktan dolayı yaşadığı gerginlik ortadan kalkıyor ve yumuşacık bir tene sahip oluyormuş.Hergün temiz cilde uygulayarak,gün boyunca cildinizi istediği neme ve yumuşaklığa kavuşturabilirsiniz.
SVR Xerial 10 Body Lotion kokusuz ve paraben içermeyen bir vücut nemlendiricisi. Sürdüğünüzde cildinize güzel bir parlaklık,ışıltı veriyor,Cildimizin her daim neme ve nefes almaya ihtiyaç duyduğunu düşünürsek,Yaz/Kış  nem kazanması ve beslenmesi için SVR Xerial 10 Body Lotion 'u mutlaka denemenizi tavsiye ediyor..

SVR Laboratories ürünlerine web üzerinden çeşitli sitelerden ulaşabilirsiniz.
SVR ürünleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz 
SVR Laboratories Facebook adresinden de kendilerine her türlü soru ve cilt sorununuza uygun ürünler hakkında bilgi isteyebilirsiniz.
 Sevgiler..


Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN