24 Ağustos 2015 Pazartesi

DISCOVERY CENTRE’A SINIRSIZ GİRİŞ, SINIRSIZ EĞLENCEKısa bir süre önce açılan LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’a çok uygun fiyatlarla yıllık üye olarak hem bir sene boyunca sınırsız girişi garantileyebilir hem de çok özel yıllık üyelik avantajlarından yararlanabilirsiniz.
(ISTANBUL) (24.08.2015)-  Bayrampaşa Forum İstanbul AVM’de 3.000 m²’lik bir alanda 3-10 yaş arası çocuklu aileler için ideal bir ortam oluşturan LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, şimdi yıllık üyelik avantajlarıyla size sınırsız eğlence imkanı sunuyor.


Günlük kapı girişinde yetişkinler için kişi başı 37.50 TL ve çocuklar için (+3 yaş) kişi başı 30,00 TL ödemeniz gerekirken şimdi çok küçük bir ücretle yıllık üyelik fırsatından yararlanabilirsiniz. Yıllık üyeliklerinizde 12 ay sınırsız oyun imkanının yanı sıra; özel doğum günü partilerinde, LEGO®  mağazasında ve fotoğraf çekiminde %10, kafede %20 indiriminiz olacak. Ayrıca ön gösterim ve etkinliklerde özel davet hakkı kazanacaksınız.

Yllık üyelik ücreti yetişkinler için 95 TL, çocukları için ise sadece 80 TL. İnternet üzerinden yapacağınız yıllık üyelik kartlarında ayrıca %10 indirim yapılıyor. Bu arada yetişkinlerin, LEGOLAND® Discovery Centre’ı en az bir çocukla birlikte ziyaret etmeleri gerektiğini sakın unutmayın. Ziyaretlerinizden önce online bilet alırsanız hem tasarruf edip girişinizi garantileyecek, hem de girişte öncelikli olacaksınız.
LEGOLAND® Discovery Center’da Bambaşka Bir Dünya Var
Bu eğlenceli macerayı yaşamak ve 2 milyon LEGO® parçasıyla dolu bir dünyaya adım atmak için daha ne bekliyorsunuz?
LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’da ziyaretlerinizde 4D sinema ile yepyeni bir deneyim yaşayabilir, Master Model Builder’dan LEGO® sırlarını öğrenebilir, MINILAND’de İstanbul ve dünyadan sembol yapıtları görebilir ve çok daha fazlasını deneyimleyebilirsiniz. LEGOLAND® Discovery Center’da anne babaların ve çocuklarının bir arada eğlenebilmesi için her şey düşünülmüş harika bir merkez.Merlin Entertainments Hakkında
MERLIN ENTERTAINMENTS plc, konum bazlı, aileye yönelik eğlencede öncü isimdir. Avrupa'nın 1 numaralı ve dünyanın ikinci en büyük ziyaretçi etkinlik alanı işletmecisi olan Merlin, bugün 23 ülkede ve 4 kıtada 111 eğlence merkezi, 12 otel/4 tatil köyü işletmektedir. Şirket, dünyaca tanınmış, global ve yerel markaları, yöneticilerinin ve 26.000'den fazla çalışanının bağlılığı ve tutkusu ile dünya çapında yaklaşık 63 milyon ziyaretçiye unutulmaz ve tatmin edici deneyimler sunmayı amaçlamaktadır.
Merlin'in eğlence merkezleri arasında SEA LIFE, Madame Tussauds, LEGOLAND, Dreamworks Tours SHREK’s Adventure, The London Eye, Dungeons, Gardaland, LEGOLAND Discovery Centres (Keşif Merkezleri), Alton Towers Resort, Warwick Castle, THORPE PARK Resort, Blackpool Tower, Heide Park Resort, Sidney Tower Eye ve SKYWALK bulunmaktadır. Hepsi de farklı, ilgi çekici ve yenilikçi - ve gelecekte büyük bir büyüme bir potansiyeli olan markalar. Daha fazla bilgi için www.merlinentertainments.bizsayfasını ziyaret edin.


Bir bsnods advertorial içeriğidir.


Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN