18 Ağustos 2015 Salı

Fitpack Diyeti ile Kilolara By Bye :)


Herkese Merhaba,


Uzun zamandır istediğim ancak ha bugün ha yarın diyerek geçiştirdiğim zayıflama programına nihayet 10 gün önce Fitpack 'le başladım. Öncelikle Fitpack nedir ve nasıl uygulanır, onu aktarıp sonrasında kendi sürecimi anlatacağım sizlere..
Fitpack: Fitpack, kilo verme amaçlı enerjisi kısıtlanmış gıdalar tebliğine göre, zayıflamak için formüle edilmiş ürünleri içeren özel bir diyet programıdır. Fitpack diyet ürünleri başlangıç ve devam ürünleri olan FITPACK STARTER ve FITPACK CONTINUE ürünlerinden oluşan çilek tadında içilebilir gıda takviyesi.

Nasıl Uygulanır: Zayıflama amaçlı diyet planı kapsamında ilk 2 gün Fitpack starter ürünü kullanılır. İlk 2 gün 3’er saat ara ile 5 öğün fitpack starter ürünü kullanılır. Ek olarak günlük 2-3 litre su içilmelidir. İlk 2 gün vücut kendisini hazırlar ve eski yemek yeme alışkanlıklarından uzaklaşır. 
İstenilen kiloya ulaşıncaya kadar günde 2 ana öğün yerine FITPACK kullanılmasını, 1 ana öğün olarak 500 kalorilik sağlıklı besin tüketilmesini ve öğün aralarında 3 adet atıştırmalık alınmasını öneriyoruz. Her bir atıştırmalık 100 kaloriyi geçmemelidir.
İstenilen kiloya ulaştıktan sonra günde 1 öğün yerine FITPACK kullanımı ile kaybedilen kiloların korunmasını sağladığı klinik olarak ispatlanmıştır.

Gelelim benim yaşadıklarıma :) 

Öncelikle 1 haftalık yani 2 günlük Başlangıç kürü + 5 günlük devam kürü paketi ile başladım. İlk 2 gün uygulamada belirttiği gibi sadece 5 öğün Fitpack içiyorsunuz. Bu iki günde vücut yeni bir yeme alışkanlığı dönemine girmek için kendini hazırlıyor. Tabii bu programa başladığınız zaman gün içrisinde bol su da içmeniz gerekiyor. Ben ilk 2 gün su içmeye alışık olmadığım için 2-2.5 lt. içebildim.
2 günlük kür bitiminde 1.200 gr. gitmişti bile :)


5 günlük dedvam paketinde ise sabah ve akşam öğünlerinde Fitpack'imi içtim,öğlen belirtilen 500 kaloriyi aşmayacak şekilde öğünler hazırladım kendime. 3 ara atıştırmalıklarda ise herbirinde armut,salata,yağsız kepek ekmeğine,yoğurt,tost vb. gıdalarla kendimi ödüllendirdim. Bu arada Fitpack çilek tadında ve milk shake formunda olduğu için tatlı ihtiyacınızı da bir anlamda gideriyor..
7 günlük kürüm bittiğinde 1.400 kg. 'a güle güle dedim :) 


Şimdi yine devam paketiyle programım sürüyor ve kilolar gidene kadar  günde 2 kere Fitpack içmeye devam edeceğim. Bu arada bu sabah tartıya çıktığımda 300 gr. daha gitmişti :)) Gözle görülür değişiklik çevremden de farkedilince daha da bir şevklendim :)
Fitpack ile kilolarınızdan kurtulmanın yanında, sağlıklı ve düzenli yemek yeme,aslında hepimizin hayatımızın parçası haline getirmemiz gereken spor yapma ve bol su içme alışkanlığını da kazanıyorsunuz. Ben Fitpack programına başlamadan belki 4-5 günde bir 1 bardak su içerken, şimdi günde 3 bazen de 3.5 lt. su içiyorum. Her sabah yarım saat yürüyüş yapıp, yarım saat aletlerle çalışıyorum. Yılbaşına kadar kendime hedef belirledim ,o zaman ne diyelim Fitpack'le mutlu sonda görüşmek üzere :))
 1. umarım kısa zamanda fazla kilolarından kurtulursun..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bbir kısmından kurtulmuştum ama supangle geliyor diye kaldı :)))

   Sil
 2. Bir solukta okudum yazını. Takipçisiyim durumun:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. cnm doğum ve emzirme sonrası tekrar devam,güzel kilo vermiştim :)

   Sil
 3. Merhaba, ürün size denemeniz amacıyla mı geldi? Hangi kanal aracılığıyla satın almaya karar verdiniz acaba? Piyasada bu tarz çok ürün var da, insan kararsız kalıyor :) Çok güzel kilo vermişsiniz, maşallah.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet denemem amacıyla geldi ama çok memnun kaldım. dediğiniz gibi birçok ürün var ama güvenilir mi bilmiyorum.fakat fit pack denedim ve işe yaradıgını gördüm :)

   Sil
 4. İlk defa duydum bu ürünü... Vaatleri güzel...Değerlendireceğim..Sevgiler..:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. gerçekten işe yarıyor,deneyebilirsiniz,sevgiler :)

   Sil
 5. Süpersin canım, aç kalmadan herhangi bir rahatsızlık dahi hissetmeden bende 4,300 gr verdim.Şimdi dengeli beslenmeyle geri kalan kilolarada elveda deme zamanı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynen ben de artık 1 sene sonra tekrar devam cnm :))

   Sil
 6. kullanımı istenilen kiloya indikten sonra nasıl olacak normal gıda alımıyla kilolarda geri dönüş olacaktır çünkü??

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. zamanla yeme alışkanlıgınız değişiyor bu ürünü kullanmakla birlikte,dolayısı ile aynı şekilde devam ederseniz kilo alma gibi bir durumunuz olmayacaktır :)

   Sil
 7. Size kolay gelsin. Bravo diyorum, diyete karar vermek en önemlisi. FıtPack ile kilo vermeyi başarmanızı dilerim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kilo vermeyi başardım,gerçekten memnun kaldım. artık 1 sene sonra tekrar devam :)

   Sil
 8. umarım kısa sürede verirsin kilolarını :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. verdim cnm verdim de şimdi bebek sonrasını bekliyorum tekrar başlamak için :)

   Sil
 9. Merhabalar ürünü bıraktıktan sonra beslenme düzeniniz nasıl ¿ bıraktıktan sonra kilo aldınız mi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ürünle birlikte yeme durumunuz değiştiği için bu alışkanlık haline geliyor,dolayısı ile bunu devam ettirirseniz kilo alma gibi bir durumunuz olmayabilir.bünyeye göre de değişikik gösterir tabii ki..ben vermeye devam etmiştim:)

   Sil
 10. Merhaba oldukça zaman geçmiş sanırım ama, starter ve continue aynı paketten mi çıkıyor?

  YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN