6 Ağustos 2015 Perşembe

H&M Kalp Dolu Allık :)

Merhaba,

Bu H&M 'den şimdi bahsedeceğim allığı alalı epey zaman oldu ama ancak yazabiliyorum. Bu zamana kadar belki mağazaya gidenleriniz çoktan görmüştür bile..
Allık Phsicians Formula Happy Booster allığa çok benzediği için dikkatimi çekmişti ve hemen almıştım.

Allık iki kattan oluşuyor. İlk katında bahsedeceğim allık kısmı,bir altında ise ayna ve fırçası yer alıyor. Çanta için büyük rahatlık.. Ben allık fırçamı kullanmayı tercih ettiğim için,içerisinde yer alan fırçayı hiç kullanmadım.


İçerisinde 4 farklı renkte allık barındırıyor. Uçuk pembe, koyu pembe(fuşya pembe gibi),şeftali ve turuncu..
Pigmentasyonu oldukça iyi.. Fırçayı allığa sürdüğünüz anda oldukça geliyor bu nedenle ben ne zaman kullanacak olsam pespembe olmamak için hafif hafif uyguluyorum. Kalıcılığı biraz düşük o nedenle gün içinde dilerseniz tazelemeniz gerekiyor.Ama zaten çoğu allıkta da öyle değil mi? Allığın fiyatını zaman geçtiği için hatırlayamıyorum ancak genelde kozmetik ürünler 8-20 tl arası değişiyor..H&M nin her mağazasında her ürün yer almıyormuş. Ben hep Brandum'a gidiyorum.Allığı aldıktan sonra gittiğim seferlerde de bu allığı göremedim. Kozmetik reyonunda genelde aradıklarımı bulamıyorum :) Ben gidene kadar talan edilmiş ve hiçbir şey kalmamış oluyor :) 
Ancak bu allığa rastlarsanız almanızı tavsiye ederim,şu anda renklerinin de tam zamanı..
Başka H&M ürünleriyle görüşmek üzere :)**Daha önce 'Bloggerlar Paylaşıyor' sitesinde yayınlanmıştır.

Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN