31 Ağustos 2015 Pazartesi

ORIFLAME’İN YENİLENEN WEB SİTESİNDEN İLHAM ALMAYA HAZIR OLUN...İsveçli Güzellik Markası Oriflame’in yenilenen web sitesi İsveç’in sade, minimalist tasarım anlayışını, ilham verici içerikler ve harika ürünleriyle sunuyor.
Oriflame, resmi web sitesini yeniledi. Son trendlere uygun, sade bir görünümle karşımıza çıkan Oriflame’in yepyeni web sitesi, Oriflame danışmanlarının da hayatlarını kolaylaştıracak değişiklikleri ve siteye eklenen yeni kategorileri ile dikkat çekerken “Güzelliğe Dair” kategorisiyle kadınlara ilham vermeye devam ediyor!
ORIFLAME’İN GÜZELLİK İPUÇLARINDAN İLHAM ALIN!
Yenilenen web sitesinde Oriflame, ürün odaklı içeriklerle beraber, yeni eklenen “Güzelliğe Dair” kategorisiyle kadınlara güzellik, bakım ve sağlıklı yaşam ile ilgili birbirinen güzel içerikleri sunuyor.  Güncel haberler, günlük spor rutinleri, göz makyajı önerileri, cilt bakım ipuçları, moda ve magazine dair tüm haberlerinde yer alacağı Oriflame’in yepyeni sitesinden ilham almaya hazır olun!Oriflame Hakkında: 1967’de kurulan Oriflame, 60’ı aşkın ülkede doğrudan satış yapan bir güzellik şirketidir. İsveç’in doğadan ilham alan, yenilikçi güzellik ürünlerinden oluşan geniş portföyü, sayıları 3 milyonu aşan, bağımsız Oriflame Danışmanları ile piyasaya sunulur. Yıllık satışı 1.5 milyon Euro civarındadır. İnsana ve doğaya saygı, Oriflame’in çalışma prensiplerinin temelini oluşturur ve bu şirketin sosyal ve çevre politikalarına da yansımaktadır. Oriflame, Oriflame Vakfı’nın yanı sıra Dünya Çocukluk Vakfı’nın da kurucularındandır ve dünyada çok sayıda hayır kuruluşuna, Türkiye’de ise TEGV’e destekte bulunur. Oriflame, Lüksemburg ve İsviçre’de kurumsal ofisleri olan bir Lüksemburg grup şirketidir. Oriflame Kozmetik, Nasdaq OMX Nordic borsasında işlem görür.                                                           Bir bsnods advertorial içeriğidir.

Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN