12 Ağustos 2015 Çarşamba

Patentli Lezzet Tramvayı ile Yemekleriniz Daha Lezzetli :)

7 Mayıs 2012  Yılında  LEZZET TRAMVAYI  blogu kurularak   gıda sektörüne  Yemek Blog  Yazarı   olarak başlayan bu macera ,   Egenin verimli topraklarında  Ayvalık  Altınova’da   yetiştirilen zeytinlerden SOGUK SIKMA  ile  elde edilen , Naturel Sızma zeytinyağı   ile birleşerek  2014  yılının ilk aylarında patent başvurusu yaparak    Lezzet Tramvayı  Ayvalık Naturel Sızma   Zeytinyağları adını  aldı.
Bu maceramız ve çalışmalarımız ;  daha sonra  ,18 Ekim 2014 ‘ te  Koşuyolu MAYA KARADENİZ  MUTFAĞI’nda   gerçekleşen , sosyal medyada aktif olan Yemek Blog   Yazarları ve sponsorların katılımlarıyla ,Lezzet Tramvayı Sonbahara Merhaba Partisi ; (  #LezzetTramvayıileSonbaharParti ) organizasyonu ile LEZZET TRAMVAYI  Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağları lansmanı   ile duyuruldu.
Agustos 2015   itibariyle  LEZZET TRAMVAYI   patenti onaylanarak ,  LEZZET TRAMVAYI Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağları satışlarınıda  yavaş yavaş yapmaya başlamıştır. LEZZET TRAMVAYI, halan ileriye doğru adımları  ağır ama  emin adımlarla ilerleyerek   çalışmalarını   sürmektedir. Ayrıca Lezzet  Tramvayı Firma ile ilgili prosedurler   tamamlandığı zaman satış nokta  yeri duyurulacaktır.

Neden Naturel Sızma Zeytinyağı  ?
ÇÜNKÜ  ;
 • Zeytin ağaçları meyvelerine fiziksel ve mekanik  işlemler uygulanarak   elde edilen yeşilden sarıya doğru değişebilen  renkte   ve kendine has tadı ve lezzeti olan   bir yağ çeşitidir.
 • Naturel Sızma zeytinyağı , kokusu ve tadı buruk kekremsidir.
 • Lezzet Tramvayı   Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağı   ürünümüz, Ege bölgesinin Ayvalık yöresine   ait olup Soğuk Sıkma  ile   yapılmaktadır.
 • Kimyasal madde kullanılmadan üretilen yağ çeşidir.
 • Çocukların beyin ve kemik gelişiminde  önemli bir yeri vardır.
 • Anne Sütüne çok yakındır.
 • Lezzet Tramvayı  Ayvalık Naturel Sızma  Zeytinyağı  tadı meyvemsi  ve genizde güzel tat bırakmaktadır.
 • Maliyeti fazla olmakla birlikte saglık için en önemli yağ çeşidir.
 • O.K ve E vitaminleri içererek saglık için bir çok faydası vardır ( cilt ,kalp ,kabızlık ,kolesterol, kanser )
 • Lezzet Tramvayı Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağlarını , kahvaltılarda,  yemeklerde, salatalarda  rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Lezzet Tramvayı Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağlarını, serin yerde  ve ışık almayan yerlerde muhafaza edildiği takdirde  2 yıl garantisi bulunmaktadır.
SOĞUK SIKMA Nedir ?
Hamur haline getirilen zeytinyağı belli bir ısıda ısıtılır.Isı derecesi  27 dereceye  kadardır. Bu işlemeSOĞUK SIKMA denilir.  Bu  ısıya   kadar sıkılan  zeytinlerden elde edılen yağ   daha az çıkmasına nazaran  kalitesi  yüksektir. Ne kadar ısı düşerse kalite o kadar artar.Ayrıca  Zeytinlerin dalında koparılıp hemen sıkılmaya alınması zeytinyağının  kalitesini   artırır.
Politikamız 
Verimli topraklarda elde edilen   kaliteli ürünü ,  uygun fiyatta    tüketici ile   buluşturmak
Amacımız
Türkiye ve Yurt dışı çapında  Lezzet  Tramvayı Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağlarının  taninabilirliğini sağlamak
lt1
LEZZET TRAMVAYI NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞINI NASIL TEMİN EDEBİLİRİM ?
Şu an  1,2,5 litrelik  Lezzet Tramvayı Naturel Sızma Zeytinyağları  olarak  Instagramdan  ( Lezzet Tramvayı sayfasından ) veya  www.lezzettramvayi.com adresinden  şu zamanlarda  yeni   yeni satış yapmaya başlamıştır.

 Vee gelelim benim Lezzet Tramvayı Zeytinyağı ile yaptığım yemeğe ; 


Taze fasulye, tadı nefis..Çok hafif,yerken hiç ağır bir tadı yok. Midenizi rahatsız etmiyor.  Lezzet Tramvayı Zeytinyağı ile lezzetli yemekler yapmak isterseniz Bilgi ve Sipariş  ile ilgili detaylara http://www.lezzettramvayi.com/lezzet-tramvayi-ayvalik-zeytinyagi adresinden de ayrıca  ulaşabilirsiniz.

Şimdiden Afiyet olsun :))

Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN