21 Ekim 2015 Çarşamba

Farmasi Pferde Balsam At Kestanesi Masaj Jeli


Farmasi ürünlerini hepiniz artık biliyorsunuz.Bugün iddiası rahatlama ve yorgunluk hissinin azalması olan At Kestanesi Masaj Jeli hakkındaki düşüncelerimi aktarmak istiyorum sizlere. Verilen vaat Yanlış, Eksik :)
Bir kere sadece masaj jeli nitelendirmesi bile yetersiz. Nerede, ne ağrınız var ise onu oradan alıp nereye götürmüş olabilir diye düşündüren bir ürün. Muhteşem bir karışım.Uygulandıktan 1-2 dakika sonra başlayan ferahlama hissi ilk rahatlatan etmen. Tüm vücut masaj için kullanılabileceği gibi,lokal olarak da çok başarılı sonuç veriyor. Ben çok yorulan ayak ve dizlerim için çok kere kullandım. Birçok ağrı kesici ilaç ile yarışabilecek kadar başarılı buldum. Farmasi katalogunda 225 ml. tüp ambalajı ile  satışa sunuluyor.Tüp olması da ayrıca çantada taşıma kolaylığı sağlıyor, tüp ürünleri daha çok seviyorum :)
Bu arada yazıma son verirken Farmasi At Kestanesi Jeli'nin lütfen dermokozmetik grubundan çıkarıp, medikal gruba dahil etsinler :) Ağrılarınızdan kurtulmanın en kolay yolu :)
  1. Farmasi Kayıt, Farmasi Üyelik, Farmasi Kataloğu, Farmasi Sipariş, Farmasi Bilgi için ;
    www.farmasi-kayit.com
    instagram : @farmasimarketim

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN