12 Eylül 2015 Cumartesi

Hem Çocuklarınızı Hem De Kendinizi Luksbazaar.com’la Şımartın!Yaz tatilinin bitmesine sayılı günler kaldı. luksbazaar.com’daki çalışma motivasyonunuzu arttıracak, yepyeni ofis gereçlerini keşfetmenin tam zamanı! Okula başlayacak minikleri de unutmayan Lüksbazaar, çocuklarınızı ve sizi heyecanlandıracak, yüzlerce ürün seçeneğini şimdi sadece tek tıkla kapınıza getiriyor!


Knock Knock markasının tasarladığı alışılmışın dışında defter modelleri bu dönem hem sizi hem de çocuklarınızı yazmaya teşvik edeceğe benziyor. Farklı renk, desen ve model seçenekleriyle 7’den 70’e herkesi heyecanlandıran defterlerle kendinizi şımartabilir, sevdiklerinize anlamlı bir hediye hazırlayabilirsiniz. Masanızı size özel bir hale getirmek istiyorsanız Lexon ürünleri, renkli ve üstün teknolojik özellikleri ile sizin için doğru tercih olacaktır. Dijital saatten, bantlık ve zımbaya, delgeç modellerinden hesap makinesine kadar çalışma masanızda aradığınız ne varsa Lexon bünyesinde bulabilirsiniz.

 Okul yolunda büyük kolaylık sağlayacak Okiedog’un eğlenceli okul çantaları ile çocuğunuzun tarzına uygun bir çanta modelini ona hediye edebilir, fonksiyonel özellikleri sayesinde daha konforlu bir yolculuk imkanı sunabilirsiniz. 4M farklı oyunlarla hoş vakit geçirmelerini sağlarken yaratıcılığını bir adım öteye götürmesinde katkıda bulunabilirsiniz.

Birçok farklı ofis ve okul gerecine vade farksız 6 taksit imkanı ile luksbazaar.com adresinden kolayca sahip olabilirsiniz.
Luksbazaar.com hakkında:
Luksbazaar.com, 60 yıldır sanayi sektöründe faaliyet gösteren Oerlikon Kaynak Elektrodları ve Sanayi A.Ş.’yi de bünyesinde bulunduran Zaimoğlu Holding girişimiyle hayata geçirilen bir e-ticaret sitesidir. Lüksbazaar çeşitli konseptlere ve özel günlere uygun hediye alternatifleri yaratmaktadır. Bünyesinde dünyaca ünlü 200’ü aşkın marka ve 12.000’in üzerinde ürün barındıran luksbazaar.com hediye alışverişini keyfe dönüştüren hizmetler sunmaktadır. E-ticaret kolaylığından yararlanmak isteyen kişiler için,luksbazaar.com hediye listesi oluşturma ve hediye paketi seçme gibi farklı hizmetler sunmaktadır. Sevdiklerine hediye vermekten keyif alan, kaliteli, farklı ve ayrıcalıklı hediyeleri tercih edenlere hitap etmektedir.


Bir bsnods advertorial içeriğidir.
  1. Çantalar çok güzelmiş gerçekten. Luks bazaara bir göz atayım.;) Sevgiler...

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN