14 Ekim 2015 Çarşamba

Avon 3D Dolgunlaştırıcı Ruj ile Etkili Gülüş , Mükemmel Dudaklar


Birkaç post öncesinde (burada),Sevgili Ebru'mun 'Hayatı Makyajla' ve Sevgili Buket'imin 'Bir Buket Kozmetik' düzenlediği, harika hediyelerle dolu ve çok eğlenceli geçen #rengini_bul etkinliğinden bahsetmiştim. Bu etkinlikte tüm markalar yeni veya çok tercih edilen ürünlerinden göndermişlerdi. Bu firmalardan biri de hepimizin yakından tanıdığı ve beğendiği Avon !!

Avon bizlere 3D Dolgunlaştırıcı rujlarından 3 farklı renk göndermişlerdi. 


Avon 3D Dolgunlaştırıcı ruj serisi 2 haftalık düzenli kullanımda %35 e kadar daha dolgun dudaklara sahip olunacağını vaat ediyor. Seri 15 farklı renk seçeneği ile geniş bir skalaya sahip. Yaz veya kış aylarında her renk zevkine uygun hanımlara hitap ediyor. Renk çeştliliğinin yanı sıra gümüş rengi ambalajı da oldukça sade ve şık bir hava vermiş.

Hediye paketlerimizde yer alan 3 rengi de birbirinden güzel.. 

Berry Cute

Heatware

Power Trip

Özellikle Heatware ve Power Trip renklerine bayıldım. Birkaç gündür dudaklarımdan düşmüyor :)) Dolgunlaştırma özelliği konusunda daha uzun süre kullanan arkadaşlarım ortalama 10-15 gün sonunda dudaklarındaki değişimi farkettiklerini belirttiler. Ben 3-4 gündür kullanıyorum. Yakında o değişimi ben de göreceğim :) 
En çok beğendiğim dolgunlaştırma özelliğinin yanı sıra nemlendirme özelliği..
Sürümü yumuşak ve çok rahat olan Avon 3D rujlar aynı zamanda mükemmel nemlendirme özelliğine sahip.Dudaklarınızda çatlak görünüm veya kuruma hissi yaratmıyor. Yani yaz veya kış ayrıca dudak nemlendiricisi kullanmanıza hiç gerek yok.

Şu anki satış fiyatı 12.95 tl , aşağıya tıklayarak çeşitlerine bakabilirsiniz ;

Dolgun ve büyüleyici dudaklar için yanınızdan Avon 3D Dolgunlaştırıcı rujları ayırmayın derim :))
  1. ben daha deneyemedim bile vakitsizlikten meraktan öleceğim :-((

    YanıtlaSil
  2. bence sana en çok power trip yakışmış ki...

    YanıtlaSil
  3. değişikmiş ama güzel duruyor, güzel günlerde kullan :)

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN