28 Ekim 2015 Çarşamba

Lokum İstanbul ile Geçmiş ve Bugün Birleşiyor...Geçmişten günümüze değerli ayrıntıları, özel kılan bir firmadan bahsetmek istiyorum sizlere..
Lokum İstanbul.. İsminden de anlayacağınız gibi Osmanlı ve Türk kültürünü bir araya getiren ve bunu ürünlerinde yaşatan bir marka..


Marka, farklı tatta Türk Lokumları,renkli  "Akide Şekerleri, Otantik Türk kolonyaları, Kokulu mumlar, İsme özel üretilen kırtasiye malzemeleri, Gümüş ve gümüş kaplama tasarım aksesuarları gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip. Tüm bu ürünler içlerindeki ürünler kadar sizleri cezbecek kutu ve ambalajlarda sunuluyor.


#rengini_bul etkinliğinde bizler için hazırladıkları hediye paketi için öncelikle çok teşekkürler. Hediye paketlerinin şıklığının yanında benim en çok hoşuma giden ambalaj temalarının İstanbul olması...


Bakalım hediye paketi içinde neler varmış?
Vanilyalı mum ve kibrit kutusu (Kendimi eski  bir Türk filminde hissettim, o büyüye kapılıyorsunuz gerçekten :), Kolonya, El temizleme mendilleri ve Eve's Fig / Sumela's Tea Rain / İstanbul's Ritual / Lycia's Lime Beams isimlerinde 4 adet EDP parfüm testerları.


Hiçbirini kullanmaya kıyamadım şimdiye kadar.Sadece o büyülü havayı size de yaşatmak istediğim için mum eşliğinde yazımı yazıyorum :)

Nerede olursanız olun, eskiyi bugünde yaşamak, anılara yolculuk yapmak veya İstanbul'u koklamak isterseniz Lokum İstanbul 'un sitesine mutlaka göz atmanızı öneririm...   1. parfümlerine bayıldım ben :-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. parfümleri kullanmadım bitmesin diye :)) mumunu çok sevdim

   Sil
 2. Merhaba blogunuz ile karsilastim ve cok begrnfim blogumada beklerim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkür ederim,görüşmek üzere :)

   Sil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN