25 Ekim 2015 Pazar

Pastel Kozmetik Bir HarikaKendimi bildim bileli Pastel var yıllar içerisinde çıkardığı birçok ürünle sanıyorum hepimizin gönlünde taht kurmuştur. #rengini_bul etkinliğine katılanlara öyle bir paket göndermiş ki hepimiz bayıldık.
Kutunun sevinci yüzümüze nasıl yansımış değil mi ? :))Son çıkan ve en çok tercih edilen ürünlerinden oluşan ve benim de çoğu merak ettiğim ürünleri şimdi sırayla hep birlikte inceleyelim..


İlk önce Pastel Profashion Color Correct Contour Set başlayalım. Kontür/Aydınlatıcı/Allık olarak 3 bölümden oluşuyor. Pigmentasyonları iyi, allığın rengi bir süredir aklımda olan ve almak istediğim tondu. Aydınlatıcının rengi bana yeterli geldi,ne çok beyaz ne de çok sönük kaldı. Çantada kolaylık taşınabilir olması da çok hoşuma gitti. Tek söyleyebileceğim tozutma yaptığı için uygularken dikkat etmek gerekiyor ve mutlaka bir alt baz kullanmanız..


Gelelim Nude makyaj paleti 'ne.. Palette üst sırada 4 mat, alt sırada 4 pırıltılı far bulunuyor. Yine çantada kolayca taşınabilir boyutta olması süper. Renkler tam mevsimlik ve doğal nude tonlarda makyaj yapmanız için ideal. Üst sıradaki mat renklerin kalıcılığı al sıradaki pırıltılı olanlara göre biraz daha az ancak günlük makyajınızda kesinlikle tercih edebileceğiniz bir ürün.


 Üst sıradaki mat renkler

Alt sıradaki pırıltılı renkler

Pastel Nude serisi ojelerine bayılmış ve daha önce birkaç rengini almıştım. Bu sefer kutumun içinde bende olmayan Beige rengi ve çok sevdiğim ve çok kullandığım Pastel 15 numara bordo oje yer alıyordu. Sürümleri çok rahat ve kurumalı çok kısa sürede oluyor. Bordo ojenin kalıcılığı ortalama 2 gün diyebiliriz. Nude oje ise 3-4  gün dayanıyor.Pastel Kaş Far Kiti 'ni henüz denemedim .Bir tarafı wax,bir tarafı far'dan oluşuyor. Kaş farı 3 ayrı renk kombinasyonu ile satışa sunulmuş. En yakın zamanda kullandığım bir makyajla sizlere de izlenimimi aktaracağım.


Daylong Kissproof  Likit Ruj ve Profashion Matte Lipstick  renklerine bayıldım. Likit ruj 09 numaralı harika bir kırmızı,lipstick ise 556 numaralı Garnet Red numaralı bordomsu kırmızı.. Mat rujları nasıl durduklarını ve kullanımlarını çok merak ediyordum. Lipstick henüz denemedim ancak likit ruju kullandım. Sürümü fırça yapısı sayesinde oldukça rahat ve yumuşak. Ancak çok kısa sürede kuruyup matlaştığı için hatasız ,seri bir şekilde sürmek gerekiyor. Kalıcılığı ortalama 3 saat diyebilirim.Tam olarak çıkmasa da kısmen çıkabiliyor. İlk defa bu kadar canlı bir tonda kırmızı kullanmama rağmen duruş ve renk bir harika. Dudaklarımı fazla kuruttu. Ben uygulama öncesi unuttum ancak siz kullanmadan önce mutlaka dudaklarınıza nemlendirici sürün.Ve son olarak oje gibi görünen  Pastel Moonlight Highlighter.. Henüz denemedim ancak hakkında okuduğum yazılar sayesinde yine çok merak ettiğim bir üründü. Günlük ve gece makyajınızda tercih edebileceğiniz,alt tonlarda hafif pembelik olan ışıltılı bir ürün. 
Kullanım sonrası yazısı ayrıca detaylı olarak gelecek :)
Pastel evdeki bayları da unutmamış ve parfüm tester'ı da göndermiş.:)


Ve far paleti,kontür set, profashion matte lipstick kullanarak yaptığım makyajım


Tüm bu harika ürünler için teşekkürler Pastel :) 
Ve bu ürünlerle buluşmamızı sağlayan Sevgili Ebru ve Buket'e çok teşekkürler :)
Kullanıkça görselleri instagram hesabımda ve detaylı yazılarını burada paylaşıyor olacağım.

Sizlerde bu ürünlere sahip olmak yada detaylı incelemek için 
Pastel Kozmetik online satış sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Görüşmek üzere :)


  1. Rujun rengi çok hoşmuş, ojeyle harika uyum sağlar :)

    YanıtlaSil
  2. henüz denemediklerine de bayılacaksın canım güle güle kullan.. bu arada Pınar'la senin o resmin favorim...:-)))

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN