26 Ekim 2015 Pazartesi

#rengini bul ile Kozmela Ürünleri


Bu ara evet Ebru ve Buket'in #rengini_bul etkinliğinden ve ürünlerinden bahseder oldum ve bahsetmeye de devam edeceğim. Çünkü birbirinden değerli firmaların harika ürünleri ile buluştuk.
Bunlardan biri de birçok markanın ürünlerinin yer aldığı online satış sitesi Kozmela.. 

Etkinlik dolayısı ile mineral makyaj ürünlerinden oluşan çok güzel bir paket hazırlamışlardı bizler için. Aynı zamanda etkinlik anında Sevgili Gizem tarafından Zorbeanne Buse'ye mineral makyaj uygulaması yapıldı.  Seda Hanım'da Kozmela markaları hakkında bizleri bilgilendirdi.
Makyaj çantasında yer alan ve hepimizin gözlerini oynatan Jane Iradale markasına ait Tantasia Bronzer ve ilk başta far sandığımız ve beni ye dedirten  Chocoholicks 4'lü Likit Ruj.. 


Tantasia Bronzer yaz kış her daim bronz bir tene sahip olmayı sevenler için ideal bir ürün. Limon/kahve karışımı çok hoş bir kokusu var. Ben bronz teni sevdiğim için,bu bronzluğu kışın da devam ettirebileceğim bir ürün oldu. Yapısı ince ve kremsi yapısı sayesinde kolay sürülüyor ve dağılıyor. Yalnız çok iyi ve eşit dağıtmanız gerekiyor. Sonrasında hemen ellerinizi yıkamalısınız ki el içlerinizde de renk farklılığı olmasın :) 
İster yüzünüzde ister vüdunuzda kullanabilirsiniz. 
Chocoholicks 4'lü Likit Ruj ; Öncelikle çok şık ambalajı ile sizi büyülüyor ve açtığınızda içinden gelen nefis kokularla yemek istiyorsunuz :) Ambalajı sayesinde çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir ürün. İçerisinde,Lipglossları kullanabilmeniz için minik bir fırçada bulunuyor. Likit rujların isimleri sıra ile soldan sağa Blood Orange, espresso, Very Berry ve Chili Pepper .. Biraz yapışkan yapıya sahipler. Fırça ile de olsa dikkatli sürmek gerekiyor. Pigmentasyonları ve kalıcılıkları orta karar diyebilirim. Pırıltılı olmaları çok hoş ..Zaten kokusu ve tatları nedeniyle dudağınızı yemek istiyorsunuz bu nedenle de tazelemeniz gerekiyor :))Yine paketimizin içinde  Young Blood markasına ait mineral pudra ve ruj yer alıyordu.  Young Blood Pressed Mineral Rice Setting Powder 'ın bendeki Medium rengi. Bana göre açık kaldığı için kapatıcı olarak kullanmadım. Genelde sabitleyici olarak tercih ediyorum. İnce yapısı ve yüzde ağırlık hissi vermemesini beğendim. Pullanma yada birikme yapmıyor. 

Young Blood markasına ait ruju ilk defa deneyimledim. Bendeki rengi Honey Nut..Oldum olası bu tonları çok severim ve şansıma sevdiğim bir renk olması beni çok sevindirdi.Yapısı yumuşak ve sürümü rahat. 
Ve son olarak Essence markasına ait  Essence Stay Natural Concealer 01  ve 13 numaralı Love Me isimli ruj.. Essence ürünlerini çok beğenirim ve kullanırım. Concealerını ilk defa denedim ve zaten makyajımda olmazsa olmazım olan concealer için yeni bir seçenek oldu bana. Daha önce farklı markalarda kullandığım likit concealerlarda birikme toparlanma yaşadığım için hep ruj formunda kapatıcılar kullanmayı tercih ediyordum. Ancak Essence ile bunu da aşmış oldum:) Kullanımı ve yapısı ince,kapatıcılığı benim için yeterli... Kolay dağıtılabiliyor ve diğerlerinde yaşadığım sorun olan çizgi halinde toparlanma yapmıyor. Cilt tonunuza uygun ton seçenekleri için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Love Me isimli ruj ise benim en sevdiğim mercan rengi.. İster gündüz ister gece makyajınızda tercih edebileceğiniz,yumuşak ve sürümü rahat bir ürün. Dudaklarda kuruma yapmıyor. Kalıcılığı orta diyebilirim.
Ahh bir de ilk Sigma fırçama Kozmela vasıtası ile sahip oldum. Çok şirin ve göz makyajımda elimden düşmez oldu,oldukça kullanışlı. 
Şu anda sitede Sigma fırçalarda %50 'ye varan indirim kampanyası da var !!!
 Fırsatı kaçırmadan bir göz atın derim :))Postta geçen tüm ürünler ve daha fazlası için
Kozmela.com :))

Teşekkürler Kozmela ...


 1. Kozmela ürünleri güzelmiş. Chocoholicks 4'lü Likit Ruj renkleri de hiç fena değil. Hepsini güle güle kullanın.

  YanıtlaSil
 2. Ürünler birbirinden güzel.Hepsini sağlıkla,mutlulukla kullan canım :)

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel tonlar , harika bilgilendirmeler.

  YanıtlaSil
 4. ben bütün ürünlere özellikle gloss palete ve fırçaya bayıldım..

  YanıtlaSil
 5. Hepsi çok güzel ,güle güle kullan...

  YanıtlaSil
 6. Essence ruj ve concealer disinda digerlerini kullanmadim.essence urunlerinden hep cok memnunuz..

  YanıtlaSil
 7. likit ruj paletindeki renklere ba-yıl-dım! benim olmalılar!

  sevgiler

  tolunay

  YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN