16 Ekim 2015 Cuma

ŞİRİNLER MİNİK ZİYARETÇİLERİNİ ZORLU’DA BEKLİYORİstanbul’un çekim merkezi Zorlu, 10-25 Ekim 2015 tarihlerinde 12:00-19:00 saatleri arasında yıllardır çocukların sevgilisi olan Şirinler’i minik ziyaretçilerle buluşturuyor.


Zorlu Alışveriş  Merkezi 10-25 Ekim tarihleri arasında çeşitli süpriz etkinliklerle miniklere keyifli anlar yaşatacak. Zorlu Center Metro katında çocukları bekleyen Şirinler, çocukların yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri ve aynı zamanda eğlenecekleri Şirinler Köyü’nün kapılarını açıyor.


Gerçekleşecek etkinlikler kapsamında çocuklar kendi şirinlerini tasarlayabilecekleri atölye çalışmalarına katılabilecek, magnet şirinleri haritada ait oldukları evlere yerleştirme oyunu oynayabilecek, müzisyen şirin gibi parmaklarını havada oynatarak piyano çalabilecek, Gargamel’in bahçesinde koşturacak ve Gargamel’i yakalamaya çalışacak. Ayrıca çocuklar Şirinler şapkaları giyip Şirinler Köyü dekorlarıyla fotoğraf çektirebilecek ve etkinlik alanında bulunan kiosktan Instagram’da paylaştıkları fotoğrafların çıktısını alabilecek. Belirli günlerde ise çocuklar sahnede en sevdikleri Şirinler kahramanlarıyla buluşabilecek.Etkinliklere 12:00-19:00 saatleri arasında tüm çocuklar ücretsiz katılabilecek.


Ayrıca Şirinler, “Şirinler Live On Stage” adlı büyüleyici bir müzikalle Türkiye'de ilk kez 22-25 Ekim tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde sahne alacak.

Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN