16 Kasım 2015 Pazartesi

BİRKAÇ TUHAF GÜN! raflarda yerini aldıİlknur Demircinin İlk Öykü kitabı “Birkaç Tuhaf Gün” Kasım ayında yayınlandı.

İlknur Demircinin ilk öykü kitabı yaşanmış, etkileyici tarzı okur ile buluşturuyor.
“Soğukkanlı fakat bitkin bakışlar var gözlerimde. Kurbanlarımın izini sürmek beni yorgun düşürüyor. Azabımı şiddetlendiriyor aynadaki suretim; taşıdığım ruh, yüzümdeki solgun ifadeden tiksiniyor. Başımı çeviriyorum, halıda küçük bir hareketlilik; usul usul yaklaşıyorum. Görmek istiyorum incecik gövdesinde korkunun izlerini. Sinsi hareketlerle onu nazikçe parmaklarımın arasına alıp avucuma hapsediyorum. Yumruğumla ezmeden önce, fısıldıyorum kulağına: “Güçsüzlüğünün bedelini ödüyorsun.””

Birkaç Tuhaf Gün, yara almış ruhları onarıyor. Bir yandan insanın karanlık yüzlerini ortaya çıkarırken bir yandan şifayı müjdeliyor: İnsan olmayı başaracaksın birkaç tuhaf günden sonra...


Yalın ve akıcı diliyle öne çıkan öykü kitabını mutlaka okuyun :)İlknur Demirci Kimdir?

1977 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Rizeli soylu Sultanlar ailesinden gelmektedir. Eedebiyata ve öykülere düşkünlüğü çocuk yaşta başlamış ve Ali Vural Hocanın atölyesinde eğitim aldıktan sonra kitap yazmaya karar vermiştir. Öyküleri Karabatak dergisinde yayınlanan İlknur Hanımın en çok sevdiği Prenses ve Güvercin öyküleri de favorileri arasındadır. Evli ve iki çocuk annesidir.
  1. Bir kitap kurdu olarak hemen listeye aliyorum iyi okumalar

    madamemine.blogspot.com

    YanıtlaSil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN