5 Kasım 2015 Perşembe

Kolay Randevu ile Hayatınızı Kolaylaştırın / Mehmet Tatlı Deneyimi


Oldukça yoğun ve hızlı geçen hayat içerisinde işlerimizi kolaylaştıran, zamandan tasarruf etmemizi sağlayan ayrıntılar eminim hepimizin isteği ve tercihidir. Bu noktada sizi yepyeni bir site ile tanıştırmak istiyorum. Kolayrandevu.com
Kuaför,Spa,Güzellik merkezleri,Solarium ve hatta patili dostlarınızın kuaför ve bakım ihtiyaçlarının yapıldığı yerlerin de yer aldığı bir hizmet sitesi..
Sisteme isterseniz bilgisayarınızdan, isterseniz telefonunuza indireceğiniz uygulamasından üye olabilir, belirttiğim hizmetlerden bulunduğunuz semtte yer alan yada en yakın yerden randevu alabilirsiniz.Şu an sadece İstanbul ve İzmit için seçim yapılabilen sitede diğer iller için de çalışmalar devam ediyormuş.
Peki sistem nasıl işliyor;
Bilgisayarınızdan yada cebinizden üye olduktan sonra bulunduğunuz ilçe ve istediğiniz hizmet için seçim yapıyorsunuz.Sonrasında çıkan sayfada istediğiniz hizmeti de seçerek işleminizi tamamlıyorsunuz. 


İşleminiz gerçekleştikten sonra telefonunuza randevunuzun gerçekleştiğine dair mesaj geliyor. Bir de gideceğiniz gün randevu saatinize 2.5 saat kala hatırlatma mesajı alıyorsunuz.


Kolay Randevu ile #rengini_bul etkinliğinde tanıştık. Sevgili Candaş Bey sistem ile ilgili bilgi vermiş ve hepimize Trump Towers Mehmet Tatlı Kuaför'den Profesyonel makyaj veya Saç kesimi hediye etmişlerdi. Mecidiyeköy bana çok uzak kaldığı için benim Mehmet Tatlı Pendik şubesinde işlem yapmam için olanak sağladılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.


Mehmet Tatlı Pendik'e gittiğimde Sayın Eren Bey karşıladı ve hemen yardımcı oldu. Kendisinin bilgilendirmesi ile saçlarım Emre Bey'in ellerine ve makasına emanetti artık. Öncelikle Emre Bey'le saçlarımı nasıl istediğim ve ne yapabileceğimiz konusunda konuştuk ve saçlarımı inceledi. 


Temiz olduğu halde kesim olacağı için yıkama bölümüne geçtim. Saatlerce kalabilirdim o bölümde,masaj eşliğinde saçlarınızın yıkanması bir harika :)


Vee yine tekrar Emre Bey'in koltuğundaydım. Saç kesimim yaklaşık 2 saat sürdü. Öncelikle benim tarif ettiğim şekilde saçlarım kesildi. 


Emre Bey, 'fön çekelim' dediğinde bitti diye düşünürken, tekrar farklı bir kesim stiliyle gerekli düzeltmeleri yaptı.veeeee mutlu son :)) İstediğim gibi saçlarım çok kısalmadan kırıklardan kurtulmuş ve istediğim modele sahip olmuştum. İşte önce ve sonrası, nasıl olmuş? :)

İlgi ve alakaları için Eren Bey ve Emre Bey ile tüm personeline çok teşekkür ederim.


 Hem Ios hem de Android kullanıcıları Kolay Randevu'dan faydalanabiliyor. Hayatınızı kolaylaştıracak ve seçkin firmaların yer aldığı bu uygulamayı mutlaka deneyin :)

Görüşmek üzere...


 1. saçın çok hoş olmuş tatlım güle güle kullan..

  YanıtlaSil
 2. İlginç ve faydalı bir uygulamaymış, saçlarınızı da güle güle kullanın :) Sevgiler.

  YanıtlaSil
 3. Böyle bir uygulamadan ilk kez haberim oldu. Çok çok gerekliydi bence de. Böylelikle işimiz gerçekten çok daha kolaylaşacak.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evt,bağlı olan merkezler çoğaldıkça daha da güzel olacak bence de

   Sil
 4. Bayıldım gerçekten :) 2 saat değil 20 dakika uğraşan kuaför görmedim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynen cnm epey ilgililer,çok hoşuma gitti ve tam da istediğini yapıyorlar,diğer kuaförler gibi kafalarına göre takılmıyorlar :)

   Sil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN