2 Kasım 2015 Pazartesi

Portakalrengi.com ile Keyifli Alışveriş...


Online sitelerden alışveriş yapmayı sevdiğimi yakın çevremdekiler bilirler. Tabii ki bu konuda öncelikli olarak önceki deneyimlerim ve çevremdekilerin düşünceleri alışveriş yapacağım site seçimlerimde büyük rol oynuyor.

Geçtiğimiz hafta bir arkadaşımın tavsiyesi ile yeni bir site ile tanıştım. Portakalrengi.com..
Arkadaşım güvenle alışveriş yapabileceğimi ve kendisinin son zamanlarda burayı tercih ettiğini belirtti.
Siteyi incelemeye başladım. Kolay ve anlaşılır aynı zamanda oldukça açıklayıcı bir site olduğunu gördüm. Dermokozmetik konusunda bilinen tüm kaliteli markaları bünyesinde barındırıyor. 


Merak ettiğim iki markanın ürününü denemek istiyordum. Bu vesile ile hem ürünleri hem de sitenin işleyişini denemek için seçimim cilde canlılık vermeyi vaad eden Esthederm Eau Cellulaıre Spray ve fondöten etkili leke açıcı özelliği olan Annagaspi BB Krem Spf39 'dan yana oldu.  


Sitede 3 iş günü içinde teslimat bilgisi verilmesine rağmen,evde olmadığım için normalde 1 günde bana ulaşan paketimi 2. gün kargodan kendim aldım:) Kolay alışveriş ve hızlı teslimat ile kalbimi ilk anda çaldılar diyebilirim.

Merak ettiğim ürünlerden (bu ara oldukça merak saldım gece ürünlerine) Peter Thomas Roth markasına ait  Peter Thomas Roth Retinol Gece Serumu dışında arkadaşlarıma hediye ettiğim ve memnun kaldıkları SVR Laboraties ürünlerine de burada rastlamam harika oldu.Sitede dolaşırken sormak istediğiniz konularda mesaj bölümünden yetkililere ulaşmanızla size dönüş sağlanıyor. Ayrıca Portakalrengi Blog ile de kozmetik konusunda birçok konuda bilgi ve ipuçlarını okuma imkanına da sahipsiniz. 

Ağız ve Diş Bakımından,Saç ve Vücut Bakımına,Makyaj ürünlerinden Yüz Bakımına kadar birçok ürünü Portakalrengi.com 'dan bir tıkla alabilir ve rahat alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz.
Alışverişimde aldığım ürünlere ait deneyimimi ilerleyen günlerde aktaracağım..
Keyifli alışverişler :) 

Yorum Gönder

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN