10 Aralık 2015 Perşembe

Sihirli Formül; Revox At Kuyruğu Şampuan


Elbette dünya bir inanç havuzu. Çeşit çeşit inanç var. İnançların da mucize hikayeleri vardır fakat mucizelere çok da şahit olamayız. Son tahlilde;  mucizelere inanırım fakat çok fazla şahit olmadım. Bir de "sihirli formüller" vardır. İşte o sihirli formüller; Tanrı'nın mucizesi olan "insanların", evrenin ilginç tesadüflerinin matematiksel ve deneysel zekası ile harmanlanması sonucu oluşurlar. Çok mu karışık oldu? :)
Bu postumda benim ve yakın arkadaşım, kullandığımız sihirli bir formülden bahsedelim o halde:)

Arkadaşım 34 yaşında ve büyük bir handikapı var; genetik ve kronik saçkıran hastası. Üstelik 6 yaşından beri... Kronik dedim çünkü her daim saçının herhangi bir veya herhangi bir iki, üç...  bölgesinde açılmalar oluyor. Çok zor bir hastalık. Çünkü hem sağlık hem de görsel mutsuzluk yaratıyor:( Düşünebiliyor musunuz ne zaman nereden döküleceği belli değil ve durma noktası yok. Müdahale etmezse tüm saçı dökülüyor. Çok uzun süredir bu hastalıkla boğuştuğu için,bu konuda ne kadar ilaç varsa hepsini denedi. Çeken bilir sackiranin belli bir tedavisi yok. Lokal kortizon bile uygulatmaya başladı. (yan etkilerinin yıllar sonra ortaya çıkacağı varsayılıyor. Yani henuz yan etkileri konusunda yeterince veri yok. Buna rağmen bu ilaçtan dahi medet umdu.) 

Peki ne oldu? Şu oldu;  Arkadaşım saçlarını kestirmişti ve ben kısa saç sevmediğim ve çabucak eski haline dönmesi için REVOX At Kuyruğu Şampuan hediye ettim. Hergün sadece bu şampuanı düzenli kullanmasını ilettim. Ben de epey bir süredir kullanıyordum ve hala kullanıyorum. Saçlarımda cansızlık diye bir şey kalmadı,hacim kazandı,kuruluk yapmadı. Saç dökülmesinden oldum olası şikayetçiydim. Şu anda da hamileliğim nedeniyle saç dökülmem hormonal değişikliklere ayak uyduruyor :) Ancak Revox ile bunu min. seviyeye indirmiş durumdayım. Öncesi gibi olsa hergün tutam tutam saçlarıma veda etmek zorunda kalırdım. Evet ilk kullanmaya başladığımda saçlarımın dökülmesi kesilecek diye beklerken,dökülmeler devam etti. Çok şaşırdım ve bu konuda Revox yetkililerine danıştım. Bu dökülme hali hazırda dökülmesi gereken,cansız ve dökülecek saçların olması. Yani zaten o zamana kadar gidecek saçlar gidiyor. Ama sonrasında kullandıkça siz de göreceksiniz, taze bebek saçlarınız çıkmaya başlayacak.Saçlarınız 'ki ben bu durumu çok sevdim' parlayacak.Ve en önemlisi de düzenli kullanımınızla ne kadar çabuk uzadığını farkedeceksiniz. Kokusu ve rengi de kendi gibi doğal..
Peki arkadaşımın durumu ne oldu?  Şimdi sıkı durun; Sadece 2 uygulama sonrasinda su gibi akan saclarimin dokulmesi sifira dustu. 10 gun sonra ise kafamin 3 ayri  sunu merak edenlere sesleniyorum. Saçını çok uzun kullanmak istemediği için kuaför masrafı arttı;)) Neredeyse her ay saçını kestiriyor ben kızsamda :))
REVOX At kuyruğu şampuan, Amerika'da at bakıcılarının atların kuyruklarını daha parlak, bakımlı göstermek için kullandıkları formülden yola çıkarak keşfedilmiş.Bu formül atların kuyruklarında ki tüylere bakım yaparak kopmaları, dökülmeleri engellemiş. Ve bu etkiler görülünce %100 doğal olarak bizlerin hizmetine sunulmuş.Saçların hızlı uzamasını,yağlanma geciktirmeyi,parlaklık vermeyi,hacimli olmasını,saç kırılma ve yıpranmayı önlemeyi,dökülmesini önlemeyi vaat ediyor.Bu vaat değil bizce artık bir gerçek !!! Anti iritasyon özelliği sayesinde  kaşıntı, pullanma ve kuruluğu %100’e kadar ortadan kaldırıyor. REVOX  AB standartlarına uygun üretiliyor ve sertifikalı. Ozon ile arıtılmış su kullanılması ve hayvanlar üzerinde test edilmemesi benim için çok önemli.  REVOX 'u her saç tipine uygun kişiler rahatlıkla kullanabilir.

REVOX, şampuanın yanı sıra saç maskesi,saç serumu ve şimdi yeni ürünü saç kremi ile bizlerle..Şampuan,maske ve serum içerikleri..

Ve yazımın sonunda, bu sihirli formülün yaratıcılarını tebrik ediyor ve saygı ile eğiliyoruz...
Teşekkürler REVOX ailesi...

Sizlerden de kullananlar var ise,yorumlarınızı bekliyorum..

Sevgiler
 1. bu şampuanı bir çok kişiden duydum bulup denemek lazım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. revox'un sitesinde , farklı kozmetik satış sitelerinde ve gratis'lerde bulabilirsiniz

   Sil
 2. Bende yeni kullanmaya başladım henüz 3 sefer kullandım. Ama nette çok fazla olumsuz yorum okuyunca moralim bozuldu. Devam etsem mi bıraksam mı diye? Bakalım bu kutuyu biraz kullanırım herhalde dökülmem henüz azalmadı ama sende ilk başta azalma olmuyor demişsin. Biraz daha devam edeyim o halde...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben hala kullanıyorum. sizin durum nedir?

   Sil

aRAMAK iSTEDİĞİNİZİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN